1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. AUDI
  4. AUDI Q4 e-tron
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

AUDI

Q4 e-tron

Audi Q4 e-tron - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Audi Q4 wynajem długoterminowy – dominacja na trasie

Audi Q4 wynajem - najlepsza oferta na carleasepolska.pl. Q4 jest pierwszym produkcyjnym Audi zbudowanym na platformie MEB Grupy Volkswagen, przeznaczonej do produkcji seryjnej samochodów całkowicie elektrycznych, jest ten model - Q4. Ten kompaktowy lub średniej wielkości crossover jest oczywiście droższy niż inne, podobnej wielkości SUV-y z Wolfsburga z pełnym zasilaniem akumulatorowym, ale zapewnia znacznie bardziej ekskluzywne wrażenia, które pomogą Ci wprowadzić się w nową, elektryczną fazę posiadania samochodu.

Wynajem Audi Q4 - wrażenia z jazdy

Wynajem długoterminowy Audi Q4 – oferta dla podmiotów prywatnych i firm. Q4 to auto, którego prowadzenie jest całkiem proste. Napęd wybiera się za pomocą suwaka umieszczonego na konsoli środkowej, a po ruszeniu z miejsca pojawia się natychmiastowa reakcja przepustnicy, jaką zwykle można uzyskać w tego typu pojazdach elektrycznych. Jeśli chodzi o układy napędowe, nie ma tu nic, czego nie widzieliśmy wcześniej w pojazdach EV Grupy Volkswagen. Większość z nich jest wybierana z baterią 52 kWh, która jest używana przez bazowy Q4 35 e-tron, który wykorzystuje silnik elektryczny 170PS napędzany z tyłu i robi 62 mph w 9.0 s i ma zasięg około 500 km.

Audi Q4 wynajem długoterminowy — konstrukcja i budowa

Nie można tak naprawdę postrzegać Q4 e-tron jako EV Q3 lub EV Q5, ponieważ jego wymiary nie pasują do żadnego z tych dwóch uznanych modeli spalinowych crossoverów. Podobnie jak w przypadku tych dwóch samochodów, Q4 występuje jednakowo w formie zwykłego SUV-a. Wymiary zwykłego modelu (4,588 mm długości, 1,865 mm szerokości i 1,632 mm wysokości) plasują go zgrabnie pomiędzy Q3 a Q5 pod względem wielkości, a wizualnie samochód ten ma swój własny, indywidualny wygląd.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Audi Q4.