1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. AUDI
  4. AUDI A4
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

AUDI

A4

Audi A4 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Audi A4 wynajem długoterminowy – auto, które warto mieć

Audi A4 wynajem -sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. A4, to model posiadający zachwycające wnętrze. Imponująca zintegrowana technologia pokładowa i bogate wyposażenie sprawiają, że można się w nim poczuć jak w bardziej luksusowym samochodzie. W połączeniu z doskonałym dopracowaniem i komfortem jazdy tworzy to zwycięski pakiet, który nawet po kilku latach od premiery jest silnym konkurentem dla BMW serii 3 i Mercedesa klasy C.

Wynajem Audi A4 – wnętrze auta

Wynajem długoterminowy Audi A4 – przystępny sposób finansowania. A4, to optymalne auto, które zapewnia wysoki poziom wygody i jednocześnie zachwyca elegancką sylwetką. Jest wystarczająco duże, aby czuć się jak bardziej znaczący samochód niż A3 sedan, z większym bagażnikiem i większą ilością miejsca dla pasażerów z tyłu, ale nie jest tak długie, szerokie i nieporęczne w prowadzeniu na wąskich drogach jak znacznie większe A6.

Wynajem długoterminowy Audi A4 - funkcjonalność

Audi A4 na abonament, to auto gdzie montaż fotelika samochodowego w Audi A4 jest łatwy i będziesz zaskoczony tym, jak dobrze Audi radzi sobie z przewożeniem wszystkiego, od rowerów po wózki dziecięce, gdy zajdzie taka potrzeba. Egalitarne podejście Audi do wyposażenia standardowego oznacza, że każdy model w gamie sprawia wrażenie równie pluszowego. Wszystkie A4 otrzymują podgrzewane fotele przednie, klimatyzację, czujniki parkowania i doskonały system informacyjno-rozrywkowy, który nie pozostawia żadnych wątpliwości. Odświeżająca jest świadomość, że dodatkowe wydatki na modele Sport, S line czy Black Edition to głównie wizualne dodatki, a nie prawdziwie użyteczne funkcje.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Audi A4.