1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. AUDI
  4. AUDI A3
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

AUDI

A3

Audi A3 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Audi A3 wynajem długoterminowy – przyjemność z jazdy

Audi A3 wynajem – opcja bez ukrytych opłat. A3 to auto, którego jedną z zalet jest dodatkowe przyspieszenie silnika, które można regulować za pomocą trybów jazdy Audi. Gdy skrzynia biegów ustawiona jest na bieg „S” w trybie Dynamic, silnik wywiera swoją maksymalną siłę w momencie włączenia skrzyni biegów, uwalniając pełny moment doładowania przez okres do dziesięciu sekund. Gdy nacisk na pedał gazu maleje, silnik elektryczny automatycznie przełącza się na rekuperację. Podczas hamowania silnik elektryczny może odzyskać do 40 kW energii.

Audi A3 wynajem — prowadzenie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Wynajem długoterminowy Audi A3 – nowoczesny sposób finansowani. A3, to Nawigacja MMI plus oferująca elastyczne i inteligentne prowadzenie po trasie z wykorzystaniem zdjęć satelitarnych z Google Earth. Plus, przewidywania ruchu drogowego są standardem, podobnie jak Audi connect i zintegrowany hotspot Wi-Fi. Połączenie między samochodem a smartfonem użytkownika można łatwo nawiązać poprzez standardowy interfejs Audi smartphone i aplikację myAudi, a opcjonalny Audi Phone Box może połączyć urządzenie z anteną pojazdu i ładować je indukcyjnie.

Wynajem Audi A3 – jeszcze więcej technologii

Wynajem długoterminowy Audi A3 – samochód dostępny od ręki. A3, to użytkowanie auta posiadającego Audi connect, które udostępnia szeroką gamę usług internetowych, w tym informacje drogowe online, wiadomości, pogodę i dodatkowe zasoby, takie jak lokalne ceny paliw, godziny otwarcia i opinie użytkowników odnoszące się do interesujących punktów. W dalszej perspektywie, Audi connect będzie mogło wykorzystać inteligencję roju Audi, aby zapewnić funkcje Car-to-X, takie jak informacje o natężeniu ruchu drogowego w podziale na pasy, ostrzeżenia o zbliżających się zagrożeniach, takich jak śliska droga czy mgła oraz asystenta, który ułatwi znalezienie miejsca parkingowego na ulicy w wybranych miastach.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Audi A3.