1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. AUDI
  4. AUDI S3
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

AUDI

S3

Audi S3 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Audi S3 wynajem długoterminowy – luksus i sport

Audi S3 wynajem – przystępny sposób finansowania. S3, to auto, którego początkowa koncepcja jest prosta: wziąć ekskluzywne wnętrze i bez wysiłku połączyć je z napędem na cztery koła i, co najważniejsze z odpowiednią mocą. To chleb powszedni Audi. Ale błyskotliwość tego samochodu polega na tym, że jest on opakowany w skórę normalnej wielkości rodzinnego hatchbacka, ale z luksusem i szybkością samochodu sportowego.

Audi S3 na abonament — jakie jest nowe Audi S3?

Audi S3 wynajem długoterminowy, to użytkowanie wyjątkowego auta. Rynek aut o mocy 300 (mniej więcej) koni mechanicznych i z napędem na wszystkie koła jest bardzo konkurencyjny. Obok wielkich graczy, takich jak BMW i Mercedes-AMG, najnowsze Audi S3 ma poważną konkurencję. Trzeba przyznać, że jest to jedna z najdroższych opcji w klasie, ale posiada siłę ognia pozwalającą konkurować z BMW M135i i Volkswagenem Golfem R. Nowe S3 reprezentuje wszystko to, co współczesne Audi robi dobrze, tylko wydestylowane w wygodnym małym, ale potężnym opakowaniu. Wspomagany przez potężne supermini S1, które zostało wycofane z rynku, S3 jest ponownie najbardziej przystępną drogą do modnych stajni Audi S i RS.

Wynajem długoterminowy Audi S3 – dbałość o szczegóły

Wynajem długoterminowy Audi S3 – auto dostępne od ręki. S3, to model, który jest podobnie stylizowane do agresywnego A3, zwłaszcza w wykończeniu S Line, że może być trudno odróżnić te samochody na pierwszy rzut oka. S3 naprawdę błyszczy dzięki małym elementom, które można znaleźć w całym samochodzie. Jednym z nich jest szczelinowa krawędź maski S3, która ma przywoływać ducha Audi Sport Quattro z 1984 roku. Za tym idą piękne kratki o strukturze plastra miodu i wiele smaków przykręcanych listew ozdobnych (wszystkie znaki rozpoznawcze całej gamy A3).

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Audi S3.