1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN Golf
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Golf

Volkswagen Golf - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Volkswagen Golf wynajem długoterminowy – nowoczesna stylistyka

Wynajem Volkswagen Golf – korzystna opcja finansowania. Golf, to dynamiczna stylistyka dostępna dla każdego. Maska silnika z wyjątkowymi, smukłymi reflektorami LED, stylowe nadwozie i nowe logo VW. Wszystkie elementy w nowym Volkswagenie Golfie współgrają ze sobą i świetnie się komponują. Tył auta to wąskie tylne światła i estetyczny dyfuzor ze schowanymi w nim rurami wydechowymi. Wynajem długoterminowy Volkswagen Golf to także dostęp do cyfrowych usług i serwisów Volkswagena. Korzystanie z tych innowacyjnych usług dostępnych online jest proste i bezpłatne. Usługi We Connect sprawiają, że jazda autem jest bardziej komfortowa, a każdy przeżyty dzień będzie przyjemnością. Usługi nie tylko poprawiają przyjemność z jazdy, ale również wpływają na bezpieczeństwo. Dzięki nim można wezwać pomoc drogową, służby bezpieczeństwa, a nawet umówić wizytę w warsztacie.

Volkswagen Golf wynajem — rewolucyjne systemy IQ. Drive

Volkswagen Golf wynajem długoterminowy – dla osób prywatnych i firm. Nowy Golf, to dostęp do IQ.DRIVE. To elektroniczne i inteligentne systemy, które wspomagają jazdę oraz parkowanie. IQ. DRIVE zapewnia większy komfort i poprawia bezpieczeństwo jazdy. System może też przyjąć niektóre czynności podczas jazdy i tym sposobem odciążyć kierowcę.

Volkswagen Golf na abonament – dynamiczne światła LED

Volkswagen Golf wynajem długoterminowy – auto dostępne od ręki. Nowy Golf, to auto z najnowocześniejszymi technologiami poprawiającymi wygodę i bezpieczeństwo podróżowania. Reflektory montowane w Volkswagen Golf wynajem oświetlają drogę jaśniejszym światłem. Podzielone są na segmenty, które mogą być włączane i wyłączane w zależności od potrzeby i sytuacji na drodze. System sam monitoruje sytuacje na drodze tak, aby nie oślepić kierowców w autach nadjeżdżających z naprzeciwka.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volkswagen Golf.