1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLVO
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

Volvo - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy — Volvo idealne dla Ciebie

Volvo to szwedzka marka samochodów klasy premium. Powstała w 1927 roku i wyróżnia się solidnością oraz wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo użytkowników pojazdów. To pierwsza firma, która wprowadziła trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, wiele uwagi poświęciła także rozwojowi innych funkcji, których zadaniem była ochrona kierowców i pasażerów. Dziś Volvo cieszy się popularnością i zaufaniem wśród miłośników motoryzacji, dlatego możliwość jazdy najnowszymi modelami już za niecałe 1600 zł netto z pewnością okaże się wspaniałą wiadomością!

 

Wynajem długoterminowy Volvo jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych. Car Lease Polska udostępnia najnowsze modele samochodów Volvo typu sedan, kombi, SUV czy cross-over z automatyczną skrzynią biegów. Nowoczesne auta zapewniają niezwykły komfort jazdy i są wyposażone w liczne udogodnienia — klimatyzację 2-strefową, system nawigacji Sensus, układ utrzymania pasa ruchu LKA i o wiele więcej. Aby sprawdzić szczegóły, kliknij zdjęcie samochodu, który szczególnie Ci się podoba. Być może właśnie nim będziesz niedługo poruszać się każdego dnia?

Samochody osobowe Volvo w najmie długoterminowym od Car Lease Polska

Nasza firma oferuje nie tylko nowe samochody na wynajem w atrakcyjnych cenach. Comiesięczna, stała opłata obejmuje także serwis i przegląd techniczny, wymianę opon oraz ubezpieczenie OC, AC, NNW i Assistance. To jednak nie wszystko. Jeśli samochód ulegnie awarii, dostarczamy auto zastępcze — bezpłatnie! Takie rozwiązanie stanowi ogromne udogodnienie dla osób, które potrzebują niezawodnego środka transportu na co dzień. Jest także znakomitym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują floty sprawnych, komfortowych aut. Pamiętajmy, że nowoczesne modele samochodów są znakomitą wizytówką firmy!

 

Wynajem długoterminowy Volvo w Car Lease Polska przebiega bardzo prosto i intuicyjnie. Nasi doświadczeni przedstawiciele służą pomocą na każdym kroku i na bieżąco przekazują klientom potrzebne informacje. Jeśli interesuje Cię wynajem wybranego modelu Volvo (w ofercie także inne marki, takie jak Toyota, Mercedes czy Porsche), kliknij „zarezerwuj ten samochód”, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu najbliższych 24 godzin.

Zalety samochodów Volvo na abonament

Wynajem samochodów staje się coraz bardziej popularny. To znakomita alternatywa dla zakupu auta na własność, co wiąże się z dużym wydatkiem, a często także kredytem. Osoby, które wybierają tzw. samochód na abonament, zwykle podpisują umowę na 2-5 lat. Przez ten czas jeżdżą nowym, komfortowym modelem wybranej marki i korzystają z dodatkowych usług oferowanych przez Car Lease Polska, w tym z bezpłatnego auta zastępczego w przypadku awarii. Przy okazji unikają ryzyka utraty wartości samochodu, nie mają obowiązku zakupu auta po wygaśnięciu umowy i co kilka lat mogą zmieniać modele na nowsze i lepsze. Dla wielu osób to możliwość jazdy komfortowym samochodem, na który normalnie nie mogliby sobie pozwolić. Jeśli interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania, zapraszamy do kontaktu!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo.