1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLVO
  4. VOLVO C40
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

C40

Volvo C40 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Volvo C40 – zwrotny i ekologiczny

Volvo C40 na abonament – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Volvo C40, to pierwszy w pełni elektryczny crossover marki Volvo. Niezawodny silnik, duży zasięg, wnętrze niezawierające elementów skórzanych oraz pełen pakiet wbudowanych usług Google, to tylko kilka zalet tego modelu.

Wynajem Volvo C40 – auto bez żadnych kompromisów

Volvo C40 wynajem długoterminowy, to propozycja dla wszystkich, którzy nie chcą wybierać między dynamiczną a odpowiedzialną jazdą. Zerowa emisja spalin i kontrola jazdy za pomocą jednego pedału. Wystarczy wsiąść, zapiąć pasy i cieszyć się komfortem jazdy.

Volvo C40 wynajem – najlepsza nawigacja i nastrojowe podświetlenie

Volvo C40 wynajem długoterminowy – wygodny sposób finansowania. C40, to auto z systemem w pełni zintegrowanym z mapom Google, informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym oraz automatycznym korektom trasy, dzięki którym dotarcie do celu jest bezproblemowe. C40 to również elementy ozdobne w klasie premium. Półprzezroczysta podświetlana listwa dekoracyjna z motywem tworzy naturalny, kojący blask i nadaje wnętrzu nowoczesnego charakteru, a wykładziny są wykonane z materiałów pochodzących częściowo z recyklingu i doskonale harmonizują wizualnie z wystrojem wnętrza.

Volvo C40 wynajem – klasa premium w atrakcyjnej cenie

Wnętrze Volvo C40 zostało stworzone bez użycia skóry i oddaje ducha luksusu w zgodzie z naturą. Wynajem długoterminowy C40 to najlepsza opcja finansowania. Tym w pełni elektrycznym autem można jeździć już od 3011 zł netto miesięcznie. Atrakcyjna kwota abonamentu zawiera także koszty ubezpieczenia auta.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo C40.