Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

C40

Volvo C40 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Volvo C40 – zwrotny i ekologiczny

Volvo C40 na abonament – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Volvo C40, to pierwszy w pełni elektryczny crossover marki Volvo. Niezawodny silnik, duży zasięg, wnętrze niezawierające elementów skórzanych oraz pełen pakiet wbudowanych usług Google, to tylko kilka zalet tego modelu.

Wynajem Volvo C40 – auto bez żadnych kompromisów

Volvo C40 wynajem długoterminowy, to propozycja dla wszystkich, którzy nie chcą wybierać między dynamiczną a odpowiedzialną jazdą. Zerowa emisja spalin i kontrola jazdy za pomocą jednego pedału. Wystarczy wsiąść, zapiąć pasy i cieszyć się komfortem jazdy.

Volvo C40 wynajem – najlepsza nawigacja i nastrojowe podświetlenie

Volvo C40 wynajem długoterminowy – wygodny sposób finansowania. C40, to auto z systemem w pełni zintegrowanym z mapom Google, informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym oraz automatycznym korektom trasy, dzięki którym dotarcie do celu jest bezproblemowe. C40 to również elementy ozdobne w klasie premium. Półprzezroczysta podświetlana listwa dekoracyjna z motywem tworzy naturalny, kojący blask i nadaje wnętrzu nowoczesnego charakteru, a wykładziny są wykonane z materiałów pochodzących częściowo z recyklingu i doskonale harmonizują wizualnie z wystrojem wnętrza.

Volvo C40 wynajem – klasa premium w atrakcyjnej cenie

Wnętrze Volvo C40 zostało stworzone bez użycia skóry i oddaje ducha luksusu w zgodzie z naturą. Wynajem długoterminowy C40 to najlepsza opcja finansowania. Tym w pełni elektrycznym autem można jeździć już od 3011 zł netto miesięcznie. Atrakcyjna kwota abonamentu zawiera także koszty ubezpieczenia auta.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo C40.