1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLVO
  4. VOLVO C40
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

C40

Volvo C40 - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volvo C40

Volvo C40 Recharge jest kompaktowym SUV-em elektrycznym, który został zaprezentowany w 2021 roku. Wyróżnia się w tłumie nietypowym kształtem nadwozia, posiada dobrej jakości wyposażenie, przestronne wnętrze, doskonałe osiągi i jest oszczędny. Idealnie nadaje się do codziennej jazdy. Dostępny w atrakcyjnej cenie w Volvo C40 leasing w Car Lease Polska.

Leasing Volvo C40 - na czym polega?

Leasing operacyjny jest umową pomiędzy leasingodawcą a leasingobiorcą, na podstawie której ten pierwszy przekazuje drugiemu w odpłatne używanie przedmiot leasingu, którym w przypadku Volvo C40 leasing jest samochód, w zamian za opłacanie miesięcznych rat. Po zakończeniu umowy korzystający może auto zwrócić lub skorzystać z możliwości wykupu. Pojazd w trakcie leasingu jest własnością leasingodawcy i jest jego środkiem trwałym. Leasingobiorca ma prawo zaliczenia opłaty wstępnej za leasing Volvo C40 oraz rat do kosztów uzyskania przychodu.

Volvo C40 leasing - korzyści podatkowe

Oprócz wspomnianych wyżej korzyści dodatkowo leasing umożliwia rozłożenie zobowiązania w czasie. Podatek VAT jest doliczany do każdej raty Volvo C40 leasing, przez co nie jest tak dotkliwy. Leasing operacyjny też w żaden sposób nie wpływa na zdolność kredytową leasingobiorcy, ponieważ nie jest ujawniany w BIK-u. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy większych sum pieniędzy nie planują przeznaczać na zakup nowych aut, a wolą je spożytkować w inny sposób, na przykład na inwestycje.

Leasing ma wiele korzyści. Daje on dowolność wyboru i możliwość posiadania w swojej flocie co kilka lat nowych aut. Wysokość raty można poznać, korzystając z Volvo C40 leasing kalkulator. Ekspresowy sposób na obliczenie kosztów i pomoc w podjęciu decyzji. Warto z niego skorzystać na stronie Car Lease Polska.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volvo C40.