1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLVO
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

Volvo - leasing

Dostępnych samochodów: 5

Car Lease Polska

Volvo jest szwedzką marką produkującą nie tylko samochody osobowe i ciężarowe, ale również maszyny budowlane i silniki. Jej początki sięgają 1927 roku. Obecnie jest częścią chińskiego koncernu Geely. W języku szwedzkim jej nazwa oznacza “obracać się”. Pierwszym wyprodukowanym przez nią samochodem był ÖV4, w którym postawiono na wysoką jakość i zaawansowanie techniczne. Wartości te do tej pory są kultywowane przez firmę, dzięki czemu z pewnością warto jeździć tym autem, a leasing Volvo jest poważnym konkurentem wynajmu długoterminowego oraz zakupu.

Volvo - która forma finansowania najlepsza?

Użytkownikiem Volvo można zostać na kilka sposobów. Osoby będące w posiadaniu wolnych środków finansowych mogą zakupić samochód na własność. W pozostałych przypadkach w grę wchodzi przy Volvo leasing, wynajem długoterminowy, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy czy pożyczka hipoteczna. Przed podjęciem decyzji o wyborze finansowania warto przyjrzeć się bliżej każdej z tych form, ponieważ znacząco się od siebie różnią i są skierowane do innych podmiotów ze zróżnicowanymi wymaganiami i potrzebami.

Kredyt samochodowy i gotówkowy - na czym polega?

Kredytem samochodowym można sfinansować zakup auta nowego oraz używanego. Sprzedawcą może być zarówno dealer, jak i komis oraz osoba fizyczna. Pieniądze te nie mogą być wykorzystane na inny cel. Zabezpieczeniem spłaty kredytu jest przedmiot finansowania. Ograniczeniem może być tutaj wiek auta - nie ma jednoznacznej wartości, do tego zagadnienia każdy bank podchodzi indywidualnie. Kredyt samochodowy możemy podzielić na standardowy z miesięcznymi ratami kapitałowo-odsetkowymi i niekiedy wkładem własnym, jednoratowy np. z opcją spłaty 50/50 oraz balonowy z niskimi ratami oraz ostatnią ratą balonową w wysokości nawet kilkudziesięciu procent wartości auta. W przeciwieństwie do kredytu samochodowego kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel. Nie ma tutaj konieczności ustanawiania zabezpieczeń.

Pożyczka hipoteczna - sposób finansowania auta

Zabezpieczeniem spłaty pożyczki hipotecznej jest wolna od zobowiązań nieruchomość. Pieniądze uzyskane w ten sposób można przeznaczyć na dowolny cel. Jest ona korzystniejsza pod względem ekonomicznym od kredytu, jednak jej uzyskanie jest pracochłonne. Nie opłaca się jej zaciągać na zobowiązania niższej wartości, bo do kosztów z nią związanych należy doliczyć wydatki dotyczące oszacowania nieruchomości.

Wynajem długoterminowy

Pozwala na korzystanie z nowego lub używanego samochodu. Większość kosztów związanych z użytkowaniem pojazdu ponosi wynajmujący, jednak należy pamiętać o ustalonym limicie kilometrów. Pozostałe jego zalety to fakt, że nie wpływa na zdolność kredytową, nie wymaga wkładu własnego, a procedury są uproszczone. Wynajem długoterminowy dostępny jest na Car Lease Polska, jak również oferujemy Volvo leasing.

Volvo leasing konsumencki

Leasing konsumencki jest oferowany w Polsce od 2011 roku. Jego inne nazwy to leasing prywatny lub osobisty. Skierowany jest do klientów indywidualnych i ma postać umowy cywilnoprawnej, na podstawie której leasingodawca przekazuje leasingobiorcy samochód w użytkowanie w zamian za opłacanie miesięcznych rat leasingowych. Właścicielem jest firma leasingowa. Po zakończeniu umowy istnieje możliwość wykupu pojazdu lub jego zwrot do salonu samochodowego lub firmy leasingowej. Leasing konsumencki Volvo polecamy wszystkim osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej.

Leasing operacyjny czy finansowy?

Przedsiębiorcy mają wybór pomiędzy leasingiem operacyjnym a finansowym. Volvo leasing operacyjny jest odpowiedni dla młodych firm, które nie chcą przeznaczać dużych kwot na zakup auta. Leasingobiorca w zamian za korzystanie z auta płaci raty leasingowe. Samochód pozostaje własnością leasingodawcy do chwili jego wykupu przez firmę, a opłata wstępna i raty mogą zostać wpisane w koszty uzyskania przychodu korzystającego. Drugą opcją jest dla Volvo leasing dla firm finansowy. W leasingu tym podatek VAT musi zostać zapłacony z góry w momencie podpisania umowy, a przedmiot leasingu jest środkiem trwałym leasingobiorcy. Leasing Volvo na korzystnych warunkach? Tylko z Car Lease Polska.

Jak znaleźć najlepszą ofertę na leasing Volvo?

Wiarygodne i rzetelne firmy to takie, które istnieją na rynku co najmniej kilka lat i cieszą się pozytywnymi opiniami klientów. Należy do nich Car Lease Polska. Zatrudniamy profesjonalistów z pasją i doświadczeniem motoryzacyjnym. To dzięki przeprowadzanym przez nich negocjacjom jesteśmy w stanie zaproponować klientom ceny niższe do 30% w porównaniu do katalogowych. Nie boimy się żadnych pytań, ponieważ uważamy, że u podstaw podjęcia najkorzystniejszej decyzji stoi wiedza. Na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej udostępniamy również dla Volvo leasing kalkulator, który wstępnie oszacuje wysokość raty leasingowej oraz sumę opłat. To intuicyjne narzędzie pomoże w wyborze najlepszej opcji finansowania. Leasing Volvo kalkulator dostępny jest w dwóch walutach: w złotówkach i w Euro. Car Lease Polska to najkorzystniejsze ceny zarówno dla leasingu operacyjnego, jak i wynajmu długoterminowego.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volvo.