1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLVO
  4. VOLVO EX30
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

EX30

VOLVO EX30 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Volvo EX30 leasing - postaw na to, co najlepsze

Marzy Ci się nowoczesny pojazd elektryczny w atrakcyjnym leasingu? Teraz to możliwe. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że mamy najlepsze warunki. Dowiedz się więcej na temat Volvo EX30 leasing.

Zakup samochodu to duży wydatek. Zamiast tego proponujemy leasing Volvo EX30, dzięki któremu w zamian za niskie i stałe comiesięczne opłaty uzyskasz możliwość kierowania nowym modelem EX30. Leasing operacyjny kończy się wykupem auta na ustalonych w umowie warunkach. Dodatkowo wszelkie koszty związane użytkowaniem pojazdu możesz wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

Volvo EX30 leasing pozwala na elastyczne dostosowanie wszystkich parametrów umowy. Dotyczy to między innymi długości leasingu, ale także kwoty wykupu końcowego czy wpłaty własnej. Co ważne, ta ostatnia może być nawet zerowa. Dzięki temu nie musisz mieć oszczędności, by skorzystać z naszej oferty!

Leasing Volvo EX30 - chcesz wiedzieć więcej?

Volvo EX30 leasing to doświadczenie, z którego będzie zadowolony każdy kierowca. Model EX30 to znakomity elektryczny samochód, który dysponuje mocą maksymalną na poziomie 428 KM i napędem 4x4. Dzięki temu nie ma wyzwania, z którym nie byłby sobie w stanie poradzić, zwłaszcza że może na jednym ładowaniu przejechać 450 kilometrów.

Jeśli chcesz dokładnie zaplanować swój budżet przed podjęciem ostatecznej decyzji, sprawdź nasz Volvo EX30 leasing kalkulator. To narzędzie dostępne online na naszej stronie, dzięki któremu sprawnie i szybko wyliczysz przybliżoną sumę wszystkich opłat oraz wysokość miesięcznej raty. Nie czekaj i odezwij się do nas jeszcze dziś!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volvo EX30.