1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLVO
  4. VOLVO EX30
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

EX30

VOLVO EX30 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Postaw na wynajem Volvo EX30 - sprawdź ofertę

Szukasz bezpiecznego i nowoczesnego auta, które na dodatek będzie zachwycać swoim designem? W takim wypadku wybór jest tylko jeden. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na wynajem długoterminowy Volvo EX30.

To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na nowym i niezawodnym samochodzie, ale nie chcą inwestować w jego zakup i zobowiązania związane z posiadaniem pojazdu na własność. Volvo EX30 wynajem długoterminowy pozwala na użytkowanie auta w ramach niskich i stałych comiesięcznych rat. 

Co istotne, Volvo EX30 wynajem jest bardzo elastyczną usługą. Możesz bez problemu dostosować wszystkie jej warunki do swoich indywidualnych preferencji oraz specyfiki prowadzonego biznesu. Oddajemy Ci pełną swobodę w ustaleniu wysokości początkowej wpłaty własnej, długości okresu wynajmu oraz rocznego limitu przejechanych kilometrów. 

Volvo EX30 na abonament - co warto wiedzieć?

Dlaczego warto postawić właśnie na wynajem Volvo EX30? To nowoczesne auto, które zachwyca zarówno pod kątem designu, jak i osiągów. Z pewnością będzie dobrze reprezentowało Twoje przedsiębiorstwo.

Volvo EX30 na abonament ma napęd elektryczny o bardzo dużym zasięgu wynoszącym od 344 do nawet 480 kilometrów. Wszystko to przy ładowaniu krótszym niż 30 minut. Na dodatek dysponuje oszałamiającą mocą aż 272 KM, dzięki czemu przyspieszenie od 0 do 100 km/h możliwe jest w 5,7 sekundy. 

Nie masz pewności czy Volvo EX30 wynajem długoterminowy jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie lub masz dodatkowe pytania? Odezwij się do naszego działu obsługi klienta, a chętnie Ci doradzimy. Pomożemy Ci też wyliczyć wszystkie koszta i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by usługa Volvo EX30 wynajem była dla Twojej firmy satysfakcjonująca i opłacalna.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo EX30.