1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLVO
  4. VOLVO XC90
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC90

Volvo XC90 - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volvo XC90

Volvo XC90 jest średniej wielkości crossoverem SUV (segment I+) z grupy premium produkowanym od 2002 roku. Samochód ten od momentu pojawienia się na rynku okazał się wielkim sukcesem sprzedażowym. Zdobywał wiele nagród, w tym między innymi tytuł North American Car of the Year w 2003 roku. Bez wątpienia jest to auto z wyższej półki charakteryzujące się wysokim komfortem i niedużym zużyciem paliwa. Poza tym ma przestronne wnętrze i spory bagażnik. Doskonale nadaje się w trasę lub na rodzinny wyjazd. Na wyciągnięcie ręki w Volvo XC90 leasing w Car Lease Polska.

Volvo XC90 leasing - dlaczego warto wziąć leasing?

Leasing operacyjny skierowany jest do przedsiębiorców. Szczególnie chętnie korzystają z niego firmy, które wydatki związane z zakupem nowych aut chcą rozłożyć w czasie, a zgromadzone środki finansowe przeznaczyć na inne cele, na przykład bieżącą działalność operacyjną spółki lub inwestycje. Leasing Volvo XC90 opłaca się także pod kątem finansowym, ponieważ raty oraz opłatę wstępną leasingobiorca może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Podatek VAT w Volvo XC90 leasing jest doliczany do każdej raty. Leasing ten w przeciwieństwie do pożyczek czy kredytów nie wpływa na zdolność kredytową.

Leasing Volvo XC90 w Car Lease Polska - minimum formalności, maksimum zadowolenia

W Car Lease Polska stawiamy na obsługę w standardzie premium. Przeprowadzamy klienta od początku do końca przez całą procedurę związaną z Volvo XC90 leasing. Nasze umowy są przejrzyste. Wysokość rat i opłat możemy dowolnie modyfikować aż do momentu uzyskania satysfakcjonujących warunków finansowania. Klient może to również zrobić sam, bez konieczności wychodzenia z domu, korzystając z udostępnionego na naszej stronie narzędzia, jakim jest Volvo XC90 leasing kalkulator.

Dla nas klient jest najważniejszy. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru optymalnej oferty. U nas każdy znajdzie samochód dla siebie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volvo XC90.