1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLVO
  4. VOLVO XC90
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC90

Volvo XC90 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volvo XC90 - wynajem długoterminowy

Jeżeli jesteś kierowcą, który nie lubi kompromisów, to Volvo XC90 w wynajmie długoterminowym może być dla Ciebie najlepszą opcją. To SUV klasy premium, który zapewnia najwyższy komfort jazdy i znakomite osiągi.

Decydując się na wynajem Volvo XC90, skorzystasz także z usług wliczonych w cenę, takich jak przeglądy i serwisy eksploatacyjne. Zachęcamy także do sprawdzenia dodatkowych możliwości, które zapewniają między innymi ubezpieczenia OC/AC/NNW czy komplet opon na zmianę. 

Korzystny wynajem Volvo XC90

Oferta Volvo XC90 wynajem pozwoli Ci w pełni cieszyć się jazdą. Poczujesz moc 235 KM i przyśpieszysz do setki w 7,7 sekundy. Napęd na cztery koła, automatyczna skrzynia biegów i duża przestrzeń w środku sprawią, że każda podróż będzie dla Ciebie maksymalnie wygodna i przyjemna.

Volvo XC90 na wynajem jest dostępne w różnych konfiguracjach. Zachęcamy do sprawdzenia kart informacyjnych dostępnych przy poszczególnych modelach. W razie wątpliwości nasi doradcy chętnie udzielą odpowiedzi na Twoje pytania i pomogą Ci wybrać Volvo XC90 w wynajmie długoterminowym, z którego na pewno będziesz zadowolony. 

Volvo XC90 na abonament - oblicz wysokość opłat

Korzystając z oferty na wynajem długoterminowy Volvo XC90, to Ty decydujesz o warunkach umowy. Sprawdź dostępne opcje i skorzystaj z naszego kalkulatora opłat. Uwzględnij swoje preferencje w takich parametrach jak okres wynajmu, wysokość wpłaty własnej czy liczba dodatkowych pakietów oraz usług. Bez problemu dostosujesz wysokość opłat do własnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Nie czekaj i skorzystaj z oferty Volvo XC90 na abonament jeszcze dziś!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo XC90.