Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC90

Volvo XC90 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volvo XC90 - wynajem długoterminowy

Jeżeli jesteś kierowcą, który nie lubi kompromisów, to Volvo XC90 w wynajmie długoterminowym może być dla Ciebie najlepszą opcją. To SUV klasy premium, który zapewnia najwyższy komfort jazdy i znakomite osiągi.

Decydując się na wynajem Volvo XC90, skorzystasz także z usług wliczonych w cenę, takich jak przeglądy i serwisy eksploatacyjne. Zachęcamy także do sprawdzenia dodatkowych możliwości, które zapewniają między innymi ubezpieczenia OC/AC/NNW czy komplet opon na zmianę. 

Korzystny wynajem Volvo XC90

Oferta Volvo XC90 wynajem pozwoli Ci w pełni cieszyć się jazdą. Poczujesz moc 235 KM i przyśpieszysz do setki w 7,7 sekundy. Napęd na cztery koła, automatyczna skrzynia biegów i duża przestrzeń w środku sprawią, że każda podróż będzie dla Ciebie maksymalnie wygodna i przyjemna.

Volvo XC90 na wynajem jest dostępne w różnych konfiguracjach. Zachęcamy do sprawdzenia kart informacyjnych dostępnych przy poszczególnych modelach. W razie wątpliwości nasi doradcy chętnie udzielą odpowiedzi na Twoje pytania i pomogą Ci wybrać Volvo XC90 w wynajmie długoterminowym, z którego na pewno będziesz zadowolony. 

Volvo XC90 na abonament - oblicz wysokość opłat

Korzystając z oferty na wynajem długoterminowy Volvo XC90, to Ty decydujesz o warunkach umowy. Sprawdź dostępne opcje i skorzystaj z naszego kalkulatora opłat. Uwzględnij swoje preferencje w takich parametrach jak okres wynajmu, wysokość wpłaty własnej czy liczba dodatkowych pakietów oraz usług. Bez problemu dostosujesz wysokość opłat do własnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Nie czekaj i skorzystaj z oferty Volvo XC90 na abonament jeszcze dziś!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo XC90.