1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLVO
  4. VOLVO XC60
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC60

Volvo XC60 - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volvo XC60

Volvo XC60 jest SUV-em klasy średniej produkowanym od 2008 roku i swoim wyglądem nawiązującym do większych modeli tego koncernu. Jest perfekcyjnie wykonany, posiada ponadczasowy design i bogate wyposażenie, szczególnie w zakresie bezpieczeństwa. Idealny samochód dla osób pragnących komfortu z jazdy i elegancji, tym bardziej w Volvo XC60 leasing.

Volvo XC60 leasing - gdzie znaleźć najlepszą ofertę?

W Car Lease Polska posiadamy bardzo korzystne warunki leasingu. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom ceny nawet do 30 % niższe od tych, które mogliby uzyskać sami u dealerów samochodowych, także na leasing Volvo XC60. Działamy kompleksowo: dobieramy auto do indywidualnych potrzeb i możliwości, pomagamy wypełnić wnioski, informujemy klienta na bieżąco o przebiegu weryfikacji Volvo XC60 leasing, a po wydaniu pozytywnej decyzji ustalamy dogodny termin odbioru samochodu.

Volvo XC60 leasing kalkulator - ekspresowe symulacje rat leasingu

Na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej na telefon udostępniliśmy darmowe narzędzie, które oblicza wysokość rat leasingowych oraz przybliżoną sumę wszystkich opłat. Volvo XC60 leasing kalkulator po wpisaniu wartości pojazdu, wysokości opłaty wstępnej, wykupu końcowego oraz okresu, na jaki zostanie zawarta umowa, wylicza całkowite koszty leasingu. To oszczędność pieniędzy i czasu. Modyfikacje pozwalają na dostosowanie ostatecznych wartości do możliwości i planów.

Z Car Lease Polska leasing przebiega bez problemów i bez zbędnych formalności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volvo XC60.