Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC60

Volvo XC60 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Volvo XC60 wynajem długoterminowy – doskonała konstrukcja

Volvo XC60 wynajem – brak ukrytych opłat. XC60, to delikatna hybryda, która została zaprojektowana z myślą o łagodnym ruszaniu i mocnym przyspieszeniu. Dzięki temu nie tylko jazda po mieście, ale również dalekie podróże są przyjemne i nie powodują frustracji.

Volvo XC60 na abonament – niska emisja spalin

Wynajem Volvo XC60 – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. XC60, to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozytywnie wpływać na środowisko. Volvo XC60 to hybrydy, które odzyskują energię podczas hamowania i magazynują ją w akumulatorze. Zgromadzona energia może być później wykorzystana, a to przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa i obniża poziom emisji spalin. Proces ten nie wpływa negatywnie na osiągi auta.

Wynajem długoterminowy Volvo XC60 – inteligentne funkcje

Volvo XC60 wynajem długoterminowy to propozycja użytkowania nowoczesnego auta klasy premium. Model posiada wbudowane funkcje Google ułatwiające nawigacje i podróżowanie, system audio Bowers&Wilkins klasy hi-fi zapewnia doskonałą jakość dźwięku, a aktywne zawieszenie z pneumatycznym podwoziem zapewnia dynamiczną i płynną jazdę

Volvo XC60 wynajem – luksus dla każdego

Volvo XC60 to wyjątkowe, przestronne i eleganckie auto. To nie tylko nowoczesny design, ale również najwyższy poziom bezpieczeństwa w ruchu miejskim i na trasie. Systemy w aucie wykrywają i korygują opuszczanie pasa ruchu, pomagają uniknąć kolizji i ułatwiają cofanie. Wynajem długoterminowy Volvo XC60 to najlepsza opcja finansowania. Oferujemy Volvo XC60 w wersji Bright, Plus Dark i Core. To wszystko od 2473 zł netto miesięcznie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo XC60.