1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLVO
  4. VOLVO XC60
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC60

Volvo XC60 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volvo XC60 wynajem długoterminowy – doskonała konstrukcja

Volvo XC60 wynajem – brak ukrytych opłat. XC60, to delikatna hybryda, która została zaprojektowana z myślą o łagodnym ruszaniu i mocnym przyspieszeniu. Dzięki temu nie tylko jazda po mieście, ale również dalekie podróże są przyjemne i nie powodują frustracji.

Volvo XC60 na abonament – niska emisja spalin

Wynajem Volvo XC60 – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. XC60, to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozytywnie wpływać na środowisko. Volvo XC60 to hybrydy, które odzyskują energię podczas hamowania i magazynują ją w akumulatorze. Zgromadzona energia może być później wykorzystana, a to przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa i obniża poziom emisji spalin. Proces ten nie wpływa negatywnie na osiągi auta.

Wynajem długoterminowy Volvo XC60 – inteligentne funkcje

Volvo XC60 wynajem długoterminowy to propozycja użytkowania nowoczesnego auta klasy premium. Model posiada wbudowane funkcje Google ułatwiające nawigacje i podróżowanie, system audio Bowers&Wilkins klasy hi-fi zapewnia doskonałą jakość dźwięku, a aktywne zawieszenie z pneumatycznym podwoziem zapewnia dynamiczną i płynną jazdę

Volvo XC60 wynajem – luksus dla każdego

Volvo XC60 to wyjątkowe, przestronne i eleganckie auto. To nie tylko nowoczesny design, ale również najwyższy poziom bezpieczeństwa w ruchu miejskim i na trasie. Systemy w aucie wykrywają i korygują opuszczanie pasa ruchu, pomagają uniknąć kolizji i ułatwiają cofanie. Wynajem długoterminowy Volvo XC60 to najlepsza opcja finansowania. Oferujemy Volvo XC60 w wersji Bright, Plus Dark i Core. To wszystko od 2473 zł netto miesięcznie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo XC60.