1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLVO
  4. VOLVO XC40
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC40

Volvo XC40 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Volvo XC40 leasing - warunki dostosowane do Twoich potrzeb

Interesuje Cię sprawdzony SUV, który zachwyca zarówno designem, jak i osiągami? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na Volvo XC40 leasing. To niepowtarzalna okazja, by zasiąść za kierownicą prestiżowego modelu XC40 i to na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Leasing Volvo XC40 to rozwiązanie dla wszystkich tych, którym marzy się nowy samochód, ale nie są w stanie lub nie chcą płacić jednorazowo ogromnych pieniędzy za jego kupno. W ramach naszej oferty udostępniamy auto w zamian za comiesięczne niskie i stałe raty. Na koniec umowy leasingobiorca dokonuje wykupu samochodu za wcześniej ustaloną cenę!

Co istotne, Volvo XC40 leasing jest elastyczną ofertą, dzięki czemu bez problemu dostosujesz warunki umowy do własnych preferencji. Skontaktuj się z naszymi doradcami, a pomożemy Ci w znalezieniu opłacalnego rozwiązania, na którym się nie zawiedziesz.

Wybierz leasing Volvo XC40 - sprawdź szczegóły

Volvo XC40 leasing to prawdziwa gratka dla fanów szwedzkiej marki. Model XC40 jest wyposażony w mocny benzynowy silnik o pojemności 2.0 litrów. Dysponuje mocą 163 KM i rozpędza się do “setki” w 8,6 sekund. Dysponuje też automatyczną skrzynią biegów, dużą przestrzenią bagażową i niskim współczynnikiem spalania. 

Zachęcamy do sprawdzenia oferty w różnych wydaniach. Zmień długość okresu leasingu, wysokość wpłaty własnej oraz kwotę wykupu i porównaj wysokość miesięcznych rat. Nasz Volvo XC40 leasing kalkulator pomoże Ci zrobić to sprawnie i szybko, dzięki czemu znalezienie najlepszej opcji będzie proste!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volvo XC40.