1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLVO
  4. VOLVO XC40
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC40

Volvo XC40 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Volvo XC40 - wynajem długoterminowy

Szukasz sprawdzonego SUVa renomowanej marki, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji? Volvo XC40 na wynajem długoterminowy to najlepsza z możliwych opcji. Łączy w sobie wygodę, praktyczność i znakomite osiągi.

Modele Volvo XC40 na wynajem, dostępne w naszej ofercie mają wliczone w cenę abonamentu także dodatkowe usługi. Między innymi bezpłatne przeglądy i serwisy eksploatacyjne. Sprawdź pozostałe możliwości i dopasuj je do swoich preferencji! 

Skorzystaj z okazji - wynajem Volvo XC40

Staramy się, by w naszej ofercie każdy mógł znaleźć coś dla Siebie. Dlatego oferujemy Volvo XC40 w wynajmie długoterminowym w różnych wersjach i konfiguracjach. Na pewno uda Ci się znaleźć model, który będzie Ci w pełni odpowiadał.

Jeżeli chodzi o wydajność, Volvo XC40 na wynajem oferuje moc na poziomie 163 KM, napęd na przednie koła i przyśpieszenie wynoszące 8,6 sekundy do setki. Dzięki temu sprawdza się nie tylko w mieście, ale także i na trudniejszych trasach. Z tego powodu wynajem długoterminowy Volvo XC40 to decyzja, z której będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający kierowcy. 

Volvo XC40 na abonament - sprawdź cenę

Zaproponowana przez miesięczna opłata Ci nie odpowiada? To żaden problem. Weź Volvo XC40 na abonament na własnych warunkach. Skorzystaj z naszego kalkulatora online, zmodyfikuj wartości takie jak okres wynajmu, wysokość wpłaty własnej czy obecność pakietów dodatkowych i sprawdź nowe ceny. Na pewno uda Ci się dostosować je do własnych oczekiwań oraz możliwości finansowych. W razie wątpliwości dotyczących wynajmu Volvo XC40, skontaktuj się z naszymi ekspertami, na pewno będziemy w stanie pomóc!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo XC40.