Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC40

Volvo XC40 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Volvo XC40 - wynajem długoterminowy

Szukasz sprawdzonego SUVa renomowanej marki, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji? Volvo XC40 na wynajem długoterminowy to najlepsza z możliwych opcji. Łączy w sobie wygodę, praktyczność i znakomite osiągi.

Modele Volvo XC40 na wynajem, dostępne w naszej ofercie mają wliczone w cenę abonamentu także dodatkowe usługi. Między innymi bezpłatne przeglądy i serwisy eksploatacyjne. Sprawdź pozostałe możliwości i dopasuj je do swoich preferencji! 

Skorzystaj z okazji - wynajem Volvo XC40

Staramy się, by w naszej ofercie każdy mógł znaleźć coś dla Siebie. Dlatego oferujemy Volvo XC40 w wynajmie długoterminowym w różnych wersjach i konfiguracjach. Na pewno uda Ci się znaleźć model, który będzie Ci w pełni odpowiadał.

Jeżeli chodzi o wydajność, Volvo XC40 na wynajem oferuje moc na poziomie 163 KM, napęd na przednie koła i przyśpieszenie wynoszące 8,6 sekundy do setki. Dzięki temu sprawdza się nie tylko w mieście, ale także i na trudniejszych trasach. Z tego powodu wynajem długoterminowy Volvo XC40 to decyzja, z której będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający kierowcy. 

Volvo XC40 na abonament - sprawdź cenę

Zaproponowana przez miesięczna opłata Ci nie odpowiada? To żaden problem. Weź Volvo XC40 na abonament na własnych warunkach. Skorzystaj z naszego kalkulatora online, zmodyfikuj wartości takie jak okres wynajmu, wysokość wpłaty własnej czy obecność pakietów dodatkowych i sprawdź nowe ceny. Na pewno uda Ci się dostosować je do własnych oczekiwań oraz możliwości finansowych. W razie wątpliwości dotyczących wynajmu Volvo XC40, skontaktuj się z naszymi ekspertami, na pewno będziemy w stanie pomóc!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo XC40.