1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLVO
  4. VOLVO XC40 Recharge
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC40 Recharge

Volvo XC40 Recharge - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Volvo XC40 Recharge leasing - wybierz najlepszą ofertę!

Jesteś fanem napędów elektrycznych, ale nie chcesz iść na kompromisy w kwestii osiągów? W takim razie mamy idealny samochód dla Ciebie. Sprawdź jak prezentuje się nasza oferta Volvo XC40 Recharge leasing. Na pewno się nie zawiedziesz. 

Zamiast wydawać setki tysięcy złotych jednorazowo na zakup auta, które straci na wartości chwilę po transakcji, postaw na leasing Volvo XC40 Recharge. Dzięki temu będziesz mógł użytkować samochód w zamian za comiesięczne stałe opłaty. Na koniec umowy, wykupisz pojazd na własność na wcześniej ustalonych warunkach. Dodatkowo wszelkie koszty związane z umową leasingową możesz bez problemu wliczyć w koszty prowadzenia działalności.

Chętnie pomożemy Ci dopasować ofertę Volvo XC40 Recharge leasing do Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zatrudniamy doświadczonych doradców, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie

Leasing Volvo XC40 Recharge - dowiedz się więcej

Dlaczego warto postawić na Volvo XC40 Recharge leasing? To model o mocy 231 KM, który jest w stanie przejechać na pełnym naładowaniu 424 kilometry. Automatyczna skrzynia biegów i liczne dodatkowe udogodnienia sprawią, że podróżowanie za jego kierownicą będzie zawsze samą przyjemnością. 

Jeśli chcesz poznać dokładne koszty związane z umową, sprawdź nasz Volvo XC40 Recharge leasing kalkulator. To darmowe narzędzie online, które na podstawie długości okresu leasingu, wysokości wpłaty własnej oraz kosztów wykupu wyliczy wszystkie opłaty, w tym także wysokość miesięcznej raty. Nie czekaj i przekonaj się sam, że nasza oferta jest najbardziej opłacalna!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volvo XC40 Recharge.