1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLVO
  4. VOLVO XC40 Recharge
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

XC40 Recharge

Volvo XC40 Recharge - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volvo XC40 Recharge - wynajem długoterminowy

Interesuje Cię wysokiej jakości SUV o napędzie elektrycznym? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę na Volvo XC40 Recharge w wynajmie długoterminowym. Świetny design, doskonałe osiągi i niskie koszty eksploatacyjne to coś obok czego nie można przejść obojętnie.

Co istotne, Volvo XC40 Recharge na wynajem jest objęte programem “mój elektryk”. Oznacza to, że decydując się na naszą usługę, możesz skorzystać ze specjalnych dotacji, które obniżą koszt umowy. 

Postaw na wynajem Volvo XC40 Recharge

Wynajem Volvo XC40 Recharge to gratka dla wszystkich fanów motoryzacji. Zasięg elektryczny wynoszący 424 kilometry, 231 KM i przyśpieszenie do setki w granicach 7,4 sekundy mówią same za siebie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat danych technicznych, sprawdź karty informacyjne przy wybranych modelach Volvo XC40 Recharge na wynajem.

Nie jesteś pewien czy Volvo XC40 Recharge w wynajmie długoterminowym pasuje do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji. Nasi doradcy upewnią się, że wybierzesz auto, z którego będziesz w pełni zadowolony. 

Niezawodne Volvo XC40 Recharge na abonament 

Wynajem długoterminowy Volvo XC40 Recharge na zaproponowanych przez nas warunkach nie jest dla Ciebie interesujący? Nic straconego. Skorzystaj z naszych narzędzi online i samodzielne zmodyfikuj ofertę. Dostosuj wysokość wpłaty własnej, okres wynajmu i roczny limit kilometrów do własnych potrzeb. W ciągu paru sekund otrzymasz nowe wyliczenia i jeżeli będą Ci odpowiadać, wystarczy dopełnić formalności z naszymi doradcami. Twoje Volvo XC40 Recharge na abonament już na Ciebie czeka!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo XC40 Recharge.