1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLVO
  4. VOLVO V60
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

V60

Volvo V60 - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volvo V60

Volvo V60 to samochód osobowy typu kombi należący do klasy średniej (segment D) grupa premium, który jest produkowany od 2010 roku. Jest autem rodzinnym, praktycznym, komfortowym, dobrze się prezentującym i wykończonym wysokiej jakości materiałami. Cechuje go niskie zużycie paliwa. Polecany w Volvo V60 leasing w Car Lease Polska wszystkim, którzy cenią sobie szwedzką estetykę.

Leasing Volvo V60 w Car Lease Polska - historia firmy

Car Lease Polska jest zespołem doradców z zakresu wynajmu długoterminowego i leasingu samochodowego, w tym leasing Volvo V60. Na rynku działamy od kilkunastu lat, a swoje kariery zawodowe założyciele firmy rozpoczynali w pracy u dealerów samochodowych. To pozwoliło nam na wypracowanie sprawdzonych metod uzyskiwania jak najlepszych rabatów dla naszych klientów. Nasza praca jest też naszą pasją, dlatego cały czas jesteśmy w branży na bieżąco i posiadamy najświeższą wiedzę merytoryczną, także o Volvo V60 leasing.

Volvo V60 leasing - czym się wyróżniamy?

Jesteśmy profesjonalni i skuteczni. Oferowane przez nas ceny są nawet do 30 % niższe od cen nowych aut u dealerów samochodowych, także na Volvo V60 leasing. Zawsze dostosowujemy model samochodu i formę finansowania do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Nasza obsługa jest kompleksowa. Mamy dostęp do wielu marek i modeli, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy przejrzyste umowy i bezpieczeństwo transakcji.

Leasing w Car Lease Polska to okazja cenowa. Wysokość rat można obliczyć dzięki użyciu na naszej stronie internetowej Volvo V60 leasing kalkulator. Tak prosto i korzystnie jeszcze nie było. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volvo V60.