1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLVO
  4. VOLVO S60
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

S60

Volvo S60 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Volvo S60 leasing - oferta premium

Jeżeli zależy Ci na tym, by Twoje auto robiło wrażenie zarówno pod kątem osiągów, jak i designu, to wybór jest jeden. Oferta Volvo S60 leasing jest skierowana do najbardziej wymagających kierowców. Zapoznaj się ze szczegółami i przekonaj się sam!

Leasing Volvo S60 zdecydowanie zwróci na Ciebie uwagę. Nowoczesne i stylowe nadwozie Sedan, skórzana tapicerka i prestiżowa marka sprawiają, że to auto, które przyciąga spojrzenia. Z tego powodu świetnie sprawdzi się na przykład jako reprezentatywny pojazd firmowy.

Wydajność i komfort - leasing Volvo S60 

Model Volvo S60 w leasingu charakteryzuje się też znakomitymi osiągami. Dysponuje mocą wynoszącą aż 197 KM. Ma napęd na przednie koła i jest w stanie przyśpieszyć do setki w ciągu 8 sekund. Przy tym wszystkim jego średnie spalanie wynosi zaledwie 6,9 litra.

Oferta Volvo S60 leasing to także świetny wybór dla tych, którzy cenią sobie komfort. Przestronne wnętrze, 5 miejsc, liczne technologie wspomagające prowadzenie, zaawansowane systemy multimedialne i automatyczna skrzynia biegów sprawiają, że każda podróż tym samochodem to sama przyjemność. 

Volvo S60 leasing kalkulator - sam decyduj o ratach

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Z tego powodu przygotowaliśmy specjalne narzędzia online, które ułatwią finansowe rozplanowanie leasingu. Wykorzystaj Volvo S60 leasing kalkulator i samodzielnie oblicz wysokość miesięcznych rat. Uwzględnij przy tym wszystkie swoje preferencje, takie jak okres spłat czy preferowana kwota wykupu. To najlepszy sposób na to, by mieć wszystkie koszty w pełni pod kontrolą!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volvo S60.