1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLVO
  4. VOLVO V90
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

V90

Volvo V90 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Volvo V90 leasing - sprawdź naszą ofertę

Interesuje Cię auto o nowatorskim designu, które łączy w sobie zaawansowaną technologię i troskę o środowisko? W takim razie postaw na hybrydowe rozwiązania od renomowanego szwedzkiego producenta. Volvo V90 leasing na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Nasza oferta jest dostępna dla każdego. Sprawdzi się w przypadku firm, które chcą unowocześnić swoją flotę pojazdów. Po zakończeniu umowy na leasing Volvo V90, auto zostaje wykupione na własność przez leasingobiorcę na korzystnych warunkach. Wykup końcowy pojazdu może wynosić od 1% do 40% wartości pojazdu.

Jeśli masz dodatkowe pytania, koniecznie skontaktuj się z naszymi konsultantami. Chętnie doradzimy Ci jak dostosować Volvo V90 leasing do Twoich oczekiwań i pomożemy znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązanie. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Atrakcyjny leasing Volvo V90 - co warto wiedzieć?

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić właśnie na Volvo V90 leasing. Największy z nich to wydajny hybrydowy silnik o mocy maksymalnej 350 KM i niskim spalaniu. To w połączeniu z licznymi technologiami wspomagającymi bezpieczeństwo i komfort jazdy przyczyni się do tego, że model V90 będzie dla Ciebie idealnym autem. 

Zachęcamy do skorzystania z naszych narzędzi online w celu wyliczenia wszystkich kosztów związanych z umową. Volvo V90 leasing kalkulator pozwoli Ci na sprawdzenie sumy przybliżonych opłat oraz wysokości miesięcznej raty, z uwzględnieniem długości okresu leasingu, wysokości wpłaty własnej i kwoty wykupu. Nie czekaj i znajdź najlepszą opcję dla siebie!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volvo V90.