Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLVO

V90

Volvo V90 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volvo V90 wynajem długoterminowy – klasyka w nowoczesnym stylu

Volvo V90 wynajem – najlepsza na rynku opcja finansowania, to propozycja dla fanów klasycznego i kultowego kombi wyposażonego w najnowsze technologie. Auto idealne na weekendowy wypad, rodzinne wakacje, ale też na codzienne dojazdy do pracy. Wbudowane, praktyczne usługi Google to krok w stronę przyszłości. Volvo V90 to płynna, komfortowa i ekologiczna jazda.

Volvo V90 na abonament – obniżona emisja spalin

Wynajem Volvo V90 – oferta dla firm i osób prywatnych, to hybryda doskonała w każdym szczególe. Energia wytworzona podczas hamowania jest magazynowana w pojemnym akumulatorze. Dzięki temu może być później wykorzystana, a dzięki temu znacząco zmniejsza się zużycie paliwa oraz zmniejsza poziom emisji spalin do atmosfery. Ponadto wynajem długoterminowy Volvo V90 to posiadanie auta, które płynnie rusza i świetnie przyspiesza. Sprawdzi się na trasie oraz w mieście.

Volvo V90 wynajem długoterminowy — przestrzeń i komfort

Volvo V90 wynajem, to sposób na jazdę nowoczesny wozem. V90, to pojemna konstrukcja, która nawet długą podróż zamieni w relaks i przyjemność. Oferuje wszechstronne opcje załadunku i pomieści bagaże nawet wieloosobowej rodziny. Volvo V90 to oprócz przestrzeni nowoczesne, odprężające i nastrojowe oświetlenie wnętrza. Podkreśla luksusowy charakter auta i zwiększa przyjemność z jazdy.

Volvo V90 wynajem – wygoda i luksus

Volvo V90 na abonament, to przestronne i dające satysfakcje z podróżowania auto. Panoramiczny dach rozświetla kabinę i tworzy przyjemną atmosferę. Wentylowane fotele przednie wyposażone są w dziesięciopunktową funkcję masażu pleców. Docenią, to kierowcy podróżujący na długich trasach. Wynajem Volvo V90 to najlepsza opcja finansowania. Oferujemy Volvo V90 w atrakcyjnej formie abonamentu.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volvo V90.