1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN Taigo
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Taigo

Volkswagen Taigo - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Volkswagen Taigo wynajem długoterminowy – przyjemność z jazdy

Wynajem Volkswagen Taigo – wygodna opcja finansowania. Taigo, to dostęp do auta o wyjątkowym charakterze. Lekki i przyjemny styl jazdy oraz najnowsze technologie. Volkswagen Taigo na abonament to auto z charyzmą i pełne dynamiki. Auto spójne w środku i na zewnątrz.

Volkswagen Taigo wynajem – bezpieczeństwo na drodze

Wynajem długoterminowy Volkswagen Taigo – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Taigo, to auto wyposażone w nowoczesne reflektory LED-Matrix. Inteligentny system włącza i wyłącza poszczególne segmenty LED, tak aby jadąc w nocy nie oślepiać kierowców aut nadjeżdżających z naprzeciwka. Dzięki temu można na stałe jeździć z włączonym światłami drogowymi. Pobocze i droga będą zawsze oświetlone, a inni uczestnicy ruchu na tym nie ucierpią.

Volkswagen Taigo wynajem – doskonały design

Volkswagen Taigo wynajem długoterminowy – brak ukrytych opłat. Taigo, to auto o kompaktowych, ale przestronnych wymiarach. Wnętrze, w którym wszystko jest pod ręką. Kierowca, prowadząc auto, musi mieć wszystko w zasięgu wzroku. Zestaw wskaźników Digital Cockpit to wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Każdy użytkownik samochodu może go dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Wszystkie ważne informacje wyświetlane są opatrzone atrakcyjnymi animacjami i grafikami.

Volkswagen Taigo wynajem długoterminowy — przestrzeń i wygoda

Volkswagen Taigo na abonament, a więc wygodny sposób na auto, które pomimo swoich kompaktowych rozmiarów oferuje zaskakująco mnóstwo przestrzeni. Bagażnik został wyposażony w regulowaną podłogę, która zapewnia dodatkową przestrzeń. Ponadto dolna krawędź bagażnika i jego podłoga znajdują się na jednym poziomie, co znacząco ułatwia załadunek i rozładunek auta.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volkswagen Taigo.