1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN T-Roc
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

T-Roc

Volkswagen T-Roc - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Volkswagen T-Roc wynajem długoterminowy – unikalny styl

Volkswagen T-Roc wynajem – najkorzystniejsze opcje finansowania. T-Roc, to nowoczesny styl i wyjątkowa indywidualność. To eleganckie i zgrabne auto, które jest uosobieniem najnowszych rozwiązań w zakresie projektowania samochodów. Charakterystyczny model z zadziornym sportowym stylem sprawdzi się na co dzień, oraz na dłuższe trasy. Solidność wykonania to gwarancja niezawodności przez tysiące kilometrów.

Wynajem Volkswagen T-Roc – nowoczesny wygląd i przestronne wnętrze

Volkswagen T-Roc na abonament to charakterystyczne auto, które przyciąga wzrok i wzbudza podziw. Jego nowoczesny wygląd zewnętrzny jest odważny, ale również praktyczny. Wyrafinowana sylwetka jest pięknie podkreślona przez efektowną chromowaną listwę biegnącą wzdłuż bocznej linii dachu. Wygodne siedzenia Volkswagen T-Roc można swobodnie regulować, co wraz z dużą ilością miejsca na głowę zapewnia komfortowe warunki zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Wynajem długoterminowy Volkswagen T-Roc, to auto, które ma dużo miejsca do przechowywania w centralnym schowku, kieszenie w drzwiach, schowek na rękawiczki i pod przednim podłokietnikiem. Wszystko zostało zaprojektowane elegancko i praktycznie, aby zapewnić przestronne i łatwe pakowanie.

Wynajem długoterminowy Volkswagen T-Roc – system IQ.DRIVE

Volkswagen T-Roc, to auto, które daje więcej przestrzeni, więcej możliwości, więcej komfortu i więcej indywidualności. T-Roc to mieszanka stylu, komfortu i wygody w jednym pięknym pakiecie, który pokazuje świat w wyjątkowy sposób. Dzięki najnowszym technologiom wkracza w inteligentną przyszłość motoryzacji. Wszystkie najnowocześniejsze technologie stosowane w Volkswagen T-Roc są objęte inteligentnym systemem wspomagania kierowcy IQ.DRIVE, który ułatwia poruszanie się w mieście i na trasie o każde porze dnia.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volkswagen T-Roc.