1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN T-Roc
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

T-Roc

Volkswagen T-Roc - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volkswagen T-Roc

Volkswagen T-Roc jest małym miejskim crossoverem należącym do segmentu B (pod względem typu nadwozia do segmentu I) produkowanym przez niemiecki koncern od 2017 roku. Idealny jako samochód rodzinny. Charakteryzuje się terenową stylistyką, funkcjonalnym, przestronnym wnętrzem, dużym bagażnikiem, nowoczesnymi rozwiązaniami i ulepszeniami znanymi z wyższych modeli, komfortem resorowania oraz skutecznymi hamulcami. Aby być jego użytkownikiem wystarczy udać się do Car Lease Polska po Volkswagen T-Roc leasing.

Volkswagen T-Roc leasing - na czym polega?

Leasing operacyjny jest umową zawieraną pomiędzy firmą lub instytucją, która udziela leasingu, zwaną leasingodawcą a przedsiębiorcą będącym leasingobiorcą. Polega on na przekazaniu w użytkowanie auta w zamian za płatność miesięcznych rat. Przedmiot leasingu w Volkswagen T-Roc leasing przez okres trwania umowy jest własnością leasingodawcy, jest wpisany na listę jego środków trwałych i to leasingodawca dokonuje amortyzacji. Dla leasingobiorcy natomiast opłata wstępna, jak i raty są kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT w leasing Volkswagen T-Roc jest doliczany do każdej raty, co jest korzystne dla zachowania płynności finansowej firmy.

Volkswagen T-Roc leasing kalkulator - prosty sposób na obliczenie raty

Aby poznać wysokość miesięcznej raty leasingowej auta w Volkswagen T-Roc leasing nie trzeba udawać się do biura ani kontaktować się telefonicznie lub mailowo z doradcami. Wystarczy dostęp do internetu. Na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej umieściliśmy Volkswagen T-Roc leasing kalkulator, który oblicza przybliżone koszty leasingu. Modyfikacje umożliwiają dostosowanie kwot końcowych do oczekiwań i możliwości finansowych.

Leasing jest popularny, ponieważ jest korzystnym rozwiązaniem pod względem podatkowym. Dzięki niemu można mieć nowe auto bez konieczności jednorazowej wpłaty całej kwoty. Z Car Lease Polska Volkswagen T-Roc leasing zawsze w dobrej cenie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volkswagen T-Roc.