1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN Amarok
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Amarok

VOLKSWAGEN Amarok - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volkswagen Amarok - wynajem na Twoich warunkach

Potrzebujesz dużego auta, które doskonale sprawdzi się zarówno podczas codziennej jazdy, jak i pracy? W takim razie Volkswagen Amarok wynajem to idealna oferta dla Ciebie. 

Volkswagen Amarok wynajem długoterminowy to usługa przeznaczona dla wszystkich tych, którym zależy na możliwości korzystania z nowego auta bez konieczności jego wykupu. To doskonałe rozwiązanie w przypadku firm, które stale wymieniają pojazdy w swojej flocie i nie chcą martwić się spadkiem wartości samochodu. 

Volkswagen Amarok wynajem może być dostosowany do Twoich preferencji. Elastyczne warunki pozwalają na swobodne modyfikowanie okresu wynajmu, a także wysokości wpłaty własnej i rocznego limitu kilometrów. Sprawdź, jaka opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza!

Zapoznaj się ze szczegółami i przekonaj się, że wynajem długoterminowy Volkswagen Amarok to najlepsza opcja dla każdego kierowcy!

Volkswagen Amarok na abonament - sprawdź szczegóły

Wynajem Volkswagen Amarok to oferta przeznaczona dla koneserów niemieckiej marki. W jej ramach można zasiąść za kierownicą potężnego pickupa o wyjątkowej mocy i nowoczesnym designie. 

Volkswagen Amarok na abonament ma wydajny silnik diesla, który dysponuje mocą maksymalną na poziomie 240 KM. Jest też bardzo przestronny, zapewniając wygodę i komfort nawet dla 5 pasażerów naraz. Jego duża ładowność sprawia, że jest w stanie poradzić sobie z niemal każdym wyzwaniem. 

Masz pytania lub wątpliwości? Odezwij się do naszych konsultantów, a chętnie Ci pomożemy. Na pewno uda nam się wspólnie znaleźć rozwiązanie, które sprawi, że Volkswagen Amarok wynajem długoterminowy spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volkswagen Amarok.