1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN Amarok
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Amarok

VOLKSWAGEN Amarok - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Volkswagen Amarok - leasing dla Ciebie 

Interesuje Cię uzyskanie dużego samochodu dostawczego, na którym będziesz mógł polegać w każdych warunkach? Volkswagen Amarok leasing na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

VW Amarok leasing sprawdzi się w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na unowocześnieniu floty pojazdów dostawczych, czy codziennym użytkowaniu, na pewno się nie zawiedziesz. Decydując się na leasing operacyjny, dokonasz wykupu auta na własność po zakończeniu leasingu, więc to także doskonały sposób na zakup samochodu. Zwłaszcza jeśli nie chcesz wydawać jednorazowo dużych pieniędzy na kupno nowego modelu z salonu.

Odezwij się do nas, a zadbamy o to, by leasing Volkswagen Amarok był w pełni dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu użytkowanie nowego auta będzie dla Ciebie wyłącznie przyjemnością!

VW Amarok leasing - dodatkowe informacje

Co dokładnie dostaniesz, jeśli zdecydujesz się na ofertę Volkswagen Amarok leasing? 5-osobowy samochód z wydajnym 3.0 litrowym silnikiem diesla, automatyczną skrzynią biegów i mocą maksymalną na poziomie 240 KM. Dzięki dodatkowym trybom jazdy jest w stanie jeszcze sprawnie poradzić sobie z jazdą w terenie czy w przypadku ciągnięcia przyczepy.

Sprawdź wszystkie koszty i przekonaj się, że to najkorzystniejsza oferta na rynku. Volkswagen Amarok leasing kalkulator pomoże Ci wyliczeniu miesięcznej raty i przybliżonej sumy opłat przy uwzględnieniu wszystkich Twoich indywidualnych preferencji. Przekonaj się i wypróbuj nasze narzędzie online całkowicie bezpłatnie!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volkswagen Amarok.