1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN Passat
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Passat

Volkswagen Passat - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Volkswagen Passat wynajem długoterminowy – bogate wyposażenie i pojemny bagażnik

Volkswagen Passat na abonament – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Passat, to najnowsza technika, efektywny napęd i niezwykle komfortowe wyposażenia, które uprzyjemnia nawet najdłuższą podróż. To najlepsza propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują nieco więcej przestrzenią do przewożenia rzeczy. Po rozłożeniu tylnej kanapy pojemność już dużego bagażnika zyskuje ponad 1000 litrów. To nie wszystko. Regulowana podłoga auta pozwala na transport nawet masywnych ładunków. Volkswagen Passat wynajem to auta wyposażone również w pas mocowany do szyn, nakładkę ze stali nierdzewnej do zabezpieczenia krawędzi tylnej zderzaka i zmieniająca poziom podłoga.

Wynajem długoterminowy Volkswagen Passat – kokpit dostosowany do potrzeb kierowcy

Wynajem Volkswagen Passat to sposób na użytkowanie auta z ogromnym wachlarzem opcji konfiguracji. Można wybrać widok tylko prędkościomierza lub liczny kilometrów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by widoczna była mapa i trasa podróży. Kierowca dzięki wielofunkcyjnej kierownicy może dowolnie konfigurować kolorowy, duży wyświetlacz, tak aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby.

Volkswagen Passat wynajem długoterminowy – wyjątkowe auto

Volkswagen Passat wynajem – brak ukrytych opłat i prowizji. Passat, to wysokiej jakości siedzenia sportowe z przodu. Pedały ze szczotkowanej stali nierdzewnej, oświetlenie Ambiente, progresywny układ kierowniczy, digital cockpit i wiele innych funkcji. Już od 2485 zł netto miesięcznie można zostać użytkownikiem auta wyposażonego w reflektory LED-Matrix, które aktywnie dostosowują się do sytuacji na drodze, włączając i wyłączając poszczególne segmenty LED.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Volkswagen Passat.