1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN Passat
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Passat

Volkswagen Passat - leasing

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

Volkswagen Passat - leasing na Twoich warunkach

Szukasz sprawdzonego samochodu, który sprawdzi się zarówno w celach biznesowych, jak i podczas codziennej jazdy? W takim razie nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Sprawdź, jak wygląda Volkswagen Passat leasing!

Największą zaletą naszej usługi jest jej duża elastyczność. Leasing Volkswagen Passat może być w pełni dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji czy specyfiki branży. Skontaktuj się z naszymi doradcami w celu ustalenia szczegółów. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i na pewno znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Volkswagen Passat leasing to doskonała okazja dla wszystkich osób, które chcą cieszyć się użytkowaniem nowego auta, ale nie zamierzają wydawać jednorazowo dużych pieniędzy na jego zakup. Zamiast tego mogą korzystać z samochodu w zamian za niskie opłaty miesięczne na stałym poziomie. Leasing kończy się wykupem pojazdu po zakończeniu umowy na bardzo korzystnych warunkach. Kwota wykupu może wynosić już od 1% do 40% wartości pojazdu.

VW Passat leasing - wybierz to, co najlepsze

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego VW Passat leasing jest dostępny w kilku wersjach. Oferujemy modele zarówno z silnikami benzynowymi, jak i napędem diesla. Dysponują one mocą od 150 do nawet 280 KM. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami.

Zastanawiasz się, ile wyniosą Cię wszystkie opłaty? Udostępniamy narzędzie online, dzięki któremu bez problemu zaplanujesz budżet. Volkswagen Passat leasing kalkulator pomoże Ci wyliczyć wysokość miesięcznej raty przy uwzględnieniu różnych wysokości wpłat własnych, długości leasingu oraz kwot wykupu końcowego. Nie czekaj i znajdź najbardziej opłacalną ofertę!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volkswagen Passat.