1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. OPEL
  4. OPEL Movano
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

OPEL

Movano

Opel Movano - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Opel Movano wynajem długoterminowy – popularne auto

Opel Movano wynajem – najlepsza oferta finansowania. Opel Movano to auto niemieckie. Mocne i stylowe zarazem, sprawdza się zawsze i daje pełne zadowolenie. Klienci wybierają to auto do codziennego użytku. Jest to samochód osobowo-dostawczy, idealny dla dużej rodziny lub małej firmy. Produkowana jest trzecia generacja tego modelu — od 2022 roku. Marka znana jest od 1998 roku.

Opel Movano wynajem – klasyka i solidność

Opel Movano na abonament, to możliwość posiadania auta, które produkowane jest we współpracy z Renault. Movano produkowany był we Francji, trafił do sprzedaży jako furgon, pickup lub podwozie do zabudowy. Auto przeszło zmianę, pas przedni zyskał nowy wygląd, zmieniły się błotniki, a kierunkowskazy umieszczono w zderzaku. Restylizacja to nowe wkłady lamp tylnych oraz nowy projekt deski rozdzielczej i koła kierownicy. Marka popularna, sprzedawana w tysiącach egzemplarzy. Dostępna jest jedynie na rynku europejskim.

Opel Movano wynajem — nowe oblicze starszego modelu

Wynajem długoterminowy Opel Movano – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Charakterystyczny model auta na wiele okazji. Klienci cenią to auto i chcą nim się przemieszczać na co dzień. Można stosować je do przewozu ludzi lub towarów. Praktyczne do małego sklepu spożywczego lub gospodarstwa rolniczego. Model III generacji to nowoczesność oraz styl. Movano C jest bliźniaczym modelem osobowo-dostawczych aut. Opel Movano posiada starszy projekt deski rozdzielczej z 2006 roku, trwały i wytrzymały. Samochód na pewno doczeka się kolejnej generacji, jest autem popularnym i bardzo wygodnym. Jego codzienne stosowanie sprawdza się w codziennym stosowaniu. Opel Movano to pojazd stosowany w warunkach miejscach oraz podmiejskich. Pojemność auta jest jego wielkim atutem. Wyprodukowano też Movano-e, czyli elektryczną wersję tego auta.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Opel Movano.