1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. OPEL
  4. OPEL Astra
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

OPEL

Astra

Opel Astra - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Opel Astra wynajem długoterminowy – powszechnie lubiane auto

Wynajem Opel Astra – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Opel Astra to nowoczesny samochód znany od lat. Jest to najbardziej stylowe i futurystyczne wcielenie Astry, ale posiada wszystkie składniki, które czynią go praktycznym modelem. Dzięki zastosowaniu aktualnego języka projektowania Opla sylwetka jest bardziej kwadratowa i ostrzejsza — co czyni go jednym z najlepiej wyglądających hatchbacków. Ostrość jest kontynuowana w dół, aż do tyłu, gdzie znajdują się eleganckie tylne światła i napis "Astra". Wszystko to wygląda bardzo schludnie.

Opel Astra na abonament – wnętrze auta

Wynajem długoterminowy Opel Astra, a więc auta bez fajerwerków w środku. Szkoda, że wnętrze nie jest równie eleganckie. Nie jest ono jednak nieschludne, ponieważ otrzymujemy elegancki panel mieszczący dwa wyświetlacze i wiele prostych linii, które sprawiają, że całość jest prosta i łatwa w nawigacji. System infotainment nie jest szczególnie przyjazny dla użytkownika, ale działa wystarczająco płynnie i obsługuje projekcję obrazu ze smartfona.

Opel Astra wynajem długoterminowy – w poszukiwaniu komfortu

Nowa Astra nie jest również najbardziej przestronna z tyłu. Większość osób będzie mogła się wygodnie rozsiąść, ale Skoda Octavia i Seat Leon oferują więcej miejsca. Miejsce na głowę jest trochę ciasne dla wyższych osób, natomiast miejsce na nogi jest w sam raz dla trzech osób.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Opel Astra.