1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. OPEL
  4. OPEL Mokka-e
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

OPEL

Mokka-e

Opel e-Mokka - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Opel e-Mokka wynajem długoterminowy – wydajny model

Opel e-Mokka wynajem – auto dostępne od ręki. Opel Mokka doczekał się już drugiej generacji. Podobnie jak wcześniej, jest to kompaktowy crossover, ale teraz został zbudowany na tej samej platformie co inne modele Grupy Stellantis, takie jak DS 3 Crossback i Peugeot 2008, więc jest to zupełnie inny samochód niż oryginał, który wyglądał bardziej jak SUV. Co imponujące, Opel wprowadził elektryczną wersję Mokki w tym samym czasie, co modele benzynowe i wysokoprężne. Oficjalny zasięg między ładowaniami wynosi 324 kilometry, a na szybkich ładowarkach może być ładowany z mocą do 100kW, natomiast pokładowa ładowarka umożliwia ładowanie prądem zmiennym do 7,4kW w przypadku połączeń jednofazowych i 11kW w przypadku połączeń trójfazowych.

Wynajem Opel e-Mokka – niebanalny wygląd

Opel e-Mokka na abonament – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Podobają nam się zwinne proporcje Mokki — i niewiele różni wersje benzynowe i wysokoprężne od Mokki-e. Nowa tarcza Vizor z czarną błyszczącą częścią, na której środku znajduje się plakietka Opla, może być inspirowana modelami z lat siedemdziesiątych, ale w Mokce wygląda jak najbardziej na czasie i nadaje samochodowi charakterystyczny wygląd. Nietypowe profilowanie szyb bocznych, a także wyprostowana końcówka układu wydechowego z wąskimi światłami LED i nazwą Mokka umieszczoną na całej powierzchni klapy sprawiają, że samochód ma niemal sportowy charakter. Brak relingów dachowych nadaje Mokce wygląd "wysokiego hatchbacka", który kontrastuje z oryginalnym modelem.

Wynajem długoterminowy Opel e-Mokka – wnętrze auta

Dzięki wydłużeniu rozstawu osi Mokka ma nieco więcej miejsca z tyłu niż Corsa, ale nadal jest tam trochę ciasno. Zmieści się tam kilka dorosłych osób, pod warunkiem że one — i osoby siedzące na przednich siedzeniach — nie są szczególnie wysokie. Dwa foteliki dziecięce to wszystko, co można zmieścić na całym siedzeniu, ale należy być przygotowanym na to, że małe dzieci będą kopane z tyłu, ponieważ miejsce jest ciasne. Krótko mówiąc, nie jest to samochód dla rodzin.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Opel e-Mokka.