1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. OPEL
  4. OPEL Grandland
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

OPEL

Grandland

Opel Grandland - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Opel Grandland wynajem długoterminowy – inspirujące auto rodzinne

Opel Grandland wynajem, to możliwość jazdy autem o ciekawym wyglądzie zewnętrznym i niebanalnym wnętrzu. Jest to dobrej klasy samochód rodzinny, który pomieści dobytek i członków rodziny nawet na długie wakacje.

Wynajem Opel Grandland — wnętrze

Opel Grandland na abonament — prostota i solidne wykonanie. Od masywnych drzwi po obfite miękkie w dotyku plastiki, największy SUV Opla sprawia wrażenie produktu wysokiej jakości, choć w porównaniu z rywalami z Grupy Volkswagena – Volkswagenem Tiguanem, Skodą Karoq i SEAT-em Ateca – kilka detali sprawia, że jego wygląd wnętrza nie jest funkcjonalny jak w tych samochodach. Wnętrze nie jest tak intuicyjne, ale kabina nie jest też tak ekscentryczna jak w Peugeot 3008.

Wynajem długoterminowy Opel Grandland — dużo przestrzeni do wykorzystania

Opel Grandland wynajem długoterminowy – najlepsza opcja finansowania. Podobnie jak w przypadku Peugeota, Opel ma mnóstwo miejsca z przodu dla Ciebie i innej wysokiej osoby dorosłej, która może się wygodnie rozsiąść, pozostawiając jednocześnie sporo miejsca z tyłu dla pary potężnych okazów. Nawet w trójkę dorośli nie będą czuli się strasznie zgnieceni, bagażnik jest duży i praktyczny, a do tego masz mnóstwo mniejszych schowków rozrzuconych po całym miejscu.

Opel Grandland wynajem — komfortowy i rodzinny samochód

Opel Grandland wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Nie tylko przestrzeń wewnątrz czyni Opel Grandland idealnym samochodem rodzinnym, jest on również bardzo wygodny. Może nie ma fantazyjnego zawieszenia premium SUV, ale dobrze radzi sobie na nierównościach. Auto też nie przechyla się nadmiernie na zakrętach, a precyzyjny układ kierowniczy sprawia, że przyjemnie jest się nim poruszać.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Opel Grandland.