1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FORD
  4. FORD Tourneo Connect
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Tourneo Connect

Ford Tourneo Connect - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Ford Tourneo Connect – wynajem dla Twojej firmy lub rodziny

Ford Tourneo Connect to samochód, który sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych, jak i służbowych wyjazdów. Elastyczna przestrzeń ładunkowa ze składanymi fotelami pozwala dopasować Forda Tourneo Connect do Twoich potrzeb. Wynajem długoterminowy Ford Tourneo Connect dostępny jest w Car Lease Polska zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych, które są w stanie udokumentować swój stały dochód. 

Ford Tourneo Connect wynajem długoterminowy – stała rata przez cały okres wynajmu

Dużą zaletą oferty Ford Tourneo wynajem długoterminowy jest stała rata przez cały okres użytkowania auta. Nie musisz martwić się rosnącymi stopami procentowymi jak w przypadku kredytu zaciągniętego w banku. Ponadto w abonament włączone są nie tylko opłaty związane z ubezpieczeniem samochodu i pracami serwisowymi, ale również koszty napraw w razie awarii auta. Dzięki temu użytkowanie samochodu Ford Tourneo Connect na abonament pozwoli Ci zachować kontrolę nad budżetem i uniknąć niespodziewanych wydatków.

Wynajem Ford Tourneo Connect w Car Lease Polska – korzyści

Dlaczego warto wybrać ofertę Ford Tourneo Connect wynajem w Car Lease Polska? Przede wszystkim ze względu na niskie ceny. Działamy w branży na tyle długo, by wiedzieć, w jaki sposób uzyskać dla naszych Klientów naprawdę atrakcyjne rabaty. Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę. Zawarcie polisy ubezpieczeniowej czy opłaty związane z serwisowaniem auta – wszystko to jest po naszej stronie. Na każdym etapie naszej współpracy możesz się z nami skontaktować i zadać dowolne pytanie o swój samochód i warunki wynajmu – doświadczeni pracownicy chętnie udzielą Ci wszelkich informacji.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Ford Tourneo Connect.