1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. FORD
  4. FORD Tourneo Connect
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Tourneo Connect

Ford Tourneo Connect - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Ford Tourneo Connect leasing - sprawdź szczegóły

Szukasz auta, które będzie nie tylko komfortowe, ale i przestronne, a na dodatek doskonale sprawdzi się nie tylko podczas codziennego użytkowania, ale i ciężkiej pracy? Mamy coś dla Ciebie. Zobacz, co zyskasz, jeśli zdecydujesz się na Ford Tourneo Connect leasing!

Nasza oferta leasingowa na Forda Tourneo Connect zapewnia Ci elastyczność, dzięki której bez problemu dopasujesz wszystko pod własne preferencje i możliwości. Wszystko to przy zachowaniu naprawdę atrakcyjnych cen. Na dodatek nasz doświadczony zespół specjalistów służy fachową pomocą na każdym etapie umowy, dzięki czemu leasing Ford Tourneo Connect to gwarancja satysfakcji!

Co jeszcze warto wiedzieć? Ford Tourneo Connect leasing może być wzięty na okres do 5 lat, po którym leasingobiorca nabywa auto na atrakcyjnych warunkach. Wszystkie zasady wykupu są zapisane w warunkach umowy leasingowej. Oferta jest dostępna również przy zerowym wkładzie własnym, aczkolwiek może to skutkować większymi opłatami miesięcznymi.

Korzystny leasing Ford Tourneo Connect 

Decydując się na Ford Tourneo Connect leasing na pewno się nie zawiedziesz. To wszechstronny samochód, który poradzi sobie z każdym drogowym wyzwaniem. Jego benzynowy silnik o pojemności 1,5 litra i mocy 114 KM jest nie tylko wydajny, ale także oszczędny. 

Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie ze wszystkimi kosztami naszej usługi? Wypróbuj Ford Tourneo Connect leasing kalkulator! To intuicyjne narzędzie online pozwalające na szybkie obliczenie przybliżonej sumy opłat i wysokości miesięcznych rat. Uwzględnia zmienne takie jak długość umowy, a także wielkość wpłaty własnej czy kwoty wykupu końcowego. Sprawdź różne możliwości i przekonaj się, która z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejsza!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Ford Tourneo Connect.