1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FORD
  4. FORD Focus
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Focus

Ford Focus - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 5

Car Lease Polska

Ford Focus wynajem długoterminowy – sprawdzony model


Ford Focus wynajem – elastyczny model finansowania. Ford Focus to obecnie czwarta generacja Forda Focusa, czyli pięciodrzwiowego rodzinnego hatchbacka i kombi, która została wprowadzona na rynek w 2018 roku, zyskując odważniejszy wygląd, zaktualizowany system i bardziej zaawansowaną technologię wspomagania kierowcy, po raz pierwszy w ofercie jest również system mild hybrid. Aktualizacja nie mogła nadejść wcześniej, ponieważ Focus zsuwa się w dół tabeli sprzedaży, ponieważ nabywcy przechodzą na crossovery i samochody w pełni elektryczne/hybrydowe.

Wynajem Ford Focus — technologia Mild-Hybrid

Ford Focus na abonament, to sposób na posiadanie modelu z technologią Mild-Hybrid, która jest oferowana jako opcja w wersji o mniejszej mocy, a w standardzie w wersji o większej mocy, co pomaga zwiększyć zarówno osiągi, jak i wydajność. W obu przypadkach do wyboru jest sześciobiegowa skrzynia manualna lub siedmiobiegowa automatyczna. Wynajem długoterminowy Ford Focus, to użytkowanie auta, którego przyspieszenie do 100 km/h zajmuje 10,2 sekundy w przypadku samochodu o mocy 123 KM lub zaledwie 8,2 sekundy w przypadku mocniejszego modelu hybrydowego. Ten ostatni jest najbardziej wydajny.

Wynajem długoterminowy Ford Focus – atrakcyjny wygląd

Ford Focus wynajem długoterminowy – najkorzystniejszy program finansowania. Nowy Ford Focus, to odświeżona przednia część nadwozia, która dodaje Focusowi atrakcyjności, a jego ogólna sylwetka jest bardziej atletyczna. Sportowe modele ST-Line wyglądają szczególnie dobrze z zestawem nadwozia, który obejmuje tylny dyfuzor i spojler. Wnętrze również zostało unowocześnione, a wszystkie poziomy wyposażenia otrzymały znacznie ulepszony system SYNC 4 z 13,2-calowym ekranem dotykowym.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Ford Focus.