1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FORD
  4. FORD Transit
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Transit

Ford Transit - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Ford Transit wynajem długoterminowy – znany i doceniany

Ford Transit wynajem – brak ukrytych opłat. Ford Transit, to ulubiony samochód dostawczy średniej wielkości dla wielu firm. Jest to samochód dostawczy, do którego porównuje się wszystkie inne. Jest niezwykle popularny. Sprawdza się w wielu biznesach i do mnóstwa zadań.

Wynajem Ford Transit – mocny i ekonomiczny silnik

Ford Transit na abonament – mocne auto na wyciągnięcie ręki. Auto, którego moc pochodzi ze wspaniałego silnika wysokoprężnego EcoBlue o pojemności 2,0 litrów i mocy 104 KM, który napędza przednie koła za pośrednictwem 6-biegowej skrzyni manualnej. Emisja wynosi 187 g/km CO2. Wspomaganie układu kierowniczego jest lekkie, ale bezpośrednie i nadal daje duże wyczucie drogi. Ogólnie rzecz biorąc, Transit jest naprawdę dobry w prowadzeniu. Jeśli chodzi o wymiary, to ładowność wynosi 1085 kg i jest miejsce na 5,95 metra sześciennego, co odpowiada trzem europaletom. Wysokość ładunku wynosi 1406mm, szerokość 1775mm, a długość 2555mm.

Wynajem długoterminowy Ford Transit – niezastąpione auto dostawcze

Ford Transit wynajem – najlepsza opcja finansowania. to flagowy model oferujący największą ładowność. Jest to jeden z najpopularniejszych dużych samochodów dostawczych w kraju i łatwo zrozumieć dlaczego. Ponieważ Transit jest tak duży, doskonale nadaje się do przewozu różnych towarów. To właśnie ta wszechstronność sprawia, że doskonale sprawdza się w wielu biznesach. Od wykorzystania jako duży pojazd kurierski do bycia furgonetką dla handlowców. Do wyboru są dwa poziomy wykończenia, trzy długości ładunku i dwie wysokości dachu. Można go dostosować do własnych potrzeb. Jak na tak duży model, Ford Transit jest zwarty i zwrotny. Nigdy nie sprawia wrażenia zbyt ciężkiego, a zawieszenie jest doskonale zestrojone nawet przy pełnej przestrzeni ładunkowej.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Ford Transit.