1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FORD
  4. FORD Mustang Mach-E
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Mustang Mach-E

FORD Mustang Mach-E - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Ford Mustang Mach-E wynajem - najlepsza oferta

Marzy Ci się sportowy samochód, który będzie równocześnie klasyczny i innowacyjny? To żaden problem. Ford Mustang Mach-E wynajem długoterminowy to oferta, która spełni wszystkie Twoje wymagania.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z niej? Ford Mustang Mach-E wynajem to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zasiąść za kierownicą tego kultowego amerykańskiego auta, ale nie chcą wydawać mnóstwa pieniędzy na jego zakup. Zamiast tego, dzięki naszej ofercie na wynajem, możesz korzystać z niego przez kilka lat w zamian za comiesięczne stałe opłaty. 

Warto zaznaczyć, że wynajem Ford Mustang Mach-E jest usługą, którą można bez problemu dostosować do własnych preferencji i aktualnych możliwości finansowych. Warunki umowy mogą być swobodnie modyfikowane, a klient ma wpływ między innymi na długość okresu wynajmu, wysokość wpłaty własnej, wielkość rocznego limitu kilometrów i włączenie w umowę ewentualnych dodatkowych usług. 

Sprawdź korzystny wynajem Ford Mustang Mach-E!

Ford Mustang Mach-E wynajem długoterminowy to opcja dla tych, którzy nie godzą się na motoryzacyjne kompromisy. Jazda tym samochodem za każdym razem będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą.

Ford Mustang Mach-E na abonament jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy aż 269 KM, który pozwala na rozpędzenie się do “setki” w ciągu 6,1 sekund. Nie musisz przy tym martwić się o jego zasięg. Baterie Mustanga pozwalają na przejechanie na jednym ładowaniu nawet 440 kilometrów. 

Ford Mustang Mach-E wynajem to bez wątpienia oferta, z której warto skorzystać. Jeśli jednak masz jakieś dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, żebyśmy mogli Ci pomóc. Jesteśmy przekonani, że wynajem długoterminowy Ford Mustang Mach-E spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Ford Mustang Mach-E.