1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FORD
  4. FORD Fiesta
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Fiesta

Ford Fiesta - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Ford Fiesta wynajem długoterminowy – dynamika i solidność

Ford Fiesta wynajem – najlepsza opcja finansowania. Ford Fiest to znany i lubiany model samochodu. Nazwana dla upamiętnienia otwarcia hiszpańskiej fabryki firmy, Fiesta jest obecnie najmniejszym autem sprzedawanym przez Forda od nowa. Od dawna znany jest jako najlepszy w swojej klasie pod względem jazdy, komfortu, przyjemności za kierownicą i niezawodności. Pomaga w tym jego 1,0-litrowy układ napędowy EcoBoost, który jest powszechnie uważany za najlepszy silnik do samochodów miejskich, jaki można kupić za pieniądze. Ale jest też o wiele więcej, co sprawia, że ​​Fiesta jest tak wyjątkowym samochodem. Po pierwsze, wiąże się z tym możliwość dostosowania.

Ford Fiesta na abonament – miejskie auto

Wynajem długoterminowy Ford Fiesta – auto dostępne od ręki. Fiesta może być dostępna zarówno w wersji trzydrzwiowej, jak i pięciodrzwiowej, a do wyboru jest 10 poziomów wyposażenia, od podstawowego Trend do sportowego ST-3. Ale nawet najtańszy Trend wciąż jest pełen funkcji. Klimatyzacja, 8-calowy ekran dotykowy, podgrzewana przednia szyba i mnóstwo technologii bezpieczeństwa – to wszystko w standardzie. Jeśli szukasz jeszcze kilku gadżetów, Titanium X, który jest wyposażony w częściowo skórzane sportowe fotele, bezkluczykowy dostęp i napęd, bezprzewodowe ładowanie i ulepszony system dźwiękowy B&O, to nasz najlepszy wybór w stosunku do ceny.

Ford Fiesta wynajem długoterminowy – mocny silnik

Aby uzyskać pełną moc, ST-3 zawiera 1,5-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy, który wytwarza 197 KM i przyspiesza od 0 do 100 km/h w 6,5 sekundy.

Ford Fiesta wynajem długoterminowy kalkulator — postaw na sprawdzonego kontrahenta

Wynajem długoterminowy Ford Fiesta w naszej wypożyczalni jest bardzo prosty. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Regularnie wzbogacamy naszą ofertę, dbając o to, aby dopasować się do wymagań nawet najbardziej kapryśnych Klientów. Bez względu na to, jakiego samochodu poszukujesz, jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz odpowiednią propozycję dla siebie.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Ford Fiesta.