1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FORD
  4. FORD Mustang
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Mustang

Ford Mustang - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Ford Mustang wynajem długoterminowy – samochód z pazurem

Ford Mustang wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Puma, to auto marki Ford, która oferuje nabywcom wybór pomiędzy rozsądnym 2,3-litrowym czterocylindrowym silnikiem "EcoBoost" z turbo, który pomaga mu produkować 291PS, a 5,0-litrowym V8 o mocy 449PS, aby uzyskać odpowiednie wrażenia z jazdy. Mustang jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo samochodów, które oferują taki poziom wydajności, ale koszty eksploatacji są nadal znaczne.

Ford Mustang wynajem – charakterystyczne auto

Ford Mustang wynajem to sposób na posiadanie wyjątkowego auta. Mustang, to auto dla każdego, kto uwielbia takie filmy jak Szybcy i Wściekli. Odważny wygląd, ogromny silnik V8 i szerokie opony oraz podwozie z napędem na tylne koła nadają mu niepowtarzalny urok i sprawiają, że jest to sportowe coupe do jazdy przy każdej prędkości. Będzie odpowiadał kierowcom pragnącym mechanicznego zaangażowania i charakteru samochodu sportowego, który nie traktuje siebie zbyt poważnie.

Wynajem długoterminowy Ford Mustang — prestiżowe auto

Ford Mustang wynajem długoterminowy – elastyczny model finansowania dla firm i osób prywatnych. Mustang, to 2,3-litrowy EcoBoost. Jego eksploatacja będzie kosztować nieco mniej, ale tak naprawdę cała zabawa na tym polega. Jeśli ktoś martwi się o koszty eksploatacji, to oznacza, że to nie jest samochód dla niego. Forda Mustanga warto zabrać na tor i sprawdzić jego możliwości. Dostarczy to frajdy, przyjemności i pozwoli poznać prawdziwe możliwości i oblicze auto. Mustang to auto, dla każdego, kto kocha prędkość i wolność.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Ford Mustang.