1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. FORD
  4. FORD Mustang
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Mustang

Ford Mustang - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Ford Mustang

Ford Mustang jest sportowym autem produkowanym przez koncern Forda od 1964 r. To amerykańska legenda. Kierowcy kochają go za charakterystyczną stylistykę, bardzo dobre osiągi i prowadzenie, genialny dźwięk silnika i prestiż, jaki niesie za sobą posiadanie tego samochodu. Cena, jak na tej klasy auto nie jest wygórowana, tym bardziej z Ford Mustang leasing.

Jakie korzyści przynosi Ford Mustang leasing operacyjny?

Dzięki leasingowi można otrzymać fabrycznie nowe auto bez konieczności jednorazowej zapłaty pełnej jego wartości. Polega on na przekazaniu w użytkowanie samochodu w zamian za płatność comiesięcznych rat leasingowych, na przykład w leasing Ford Mustang. Do opłat należy także doliczyć opłatę wstępną oraz wykup końcowy, o ile leasingobiorca zdecyduje się po zakończeniu umowy na zakup auta na własność. Drugą opcją jest oddanie pojazdu leasingodawcy. Obowiązuje tutaj dowolność wyboru, przedsiębiorca sam decyduje, co jest dla niego najkorzystniejsze w danym momencie. Zarówno opłata wstępna, jak i raty dla Mustang leasing są kosztami uzyskania przychodu.

Mustang leasing - jak znaleźć najlepszą ofertę?

Na rynku można znaleźć mnóstwo ofert leasingu, jednak dokonując wyboru, należy kierować się przede wszystkim doświadczeniem firmy oraz opiniami jej klientów. Car Lease Polska to grono specjalistów, pracujących w branży motoryzacyjnej od ponad dekady. Pozytywne oceny świadczonych przez nas usług zawdzięczamy bezkonkurencyjnym cenom, znajomości rynku, kompleksowej obsłudze, rzetelności, skuteczności i szybkości działania, między innymi dla Ford Mustang leasing.

Z nami w łatwy sposób można wymienić swój stary samochód na nowy. Oszacowanie kosztów leasingu jest proste, zwłaszcza za pomocą Ford Mustang leasing kalkulator.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Ford Mustang.