1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI i20
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

i20

Hyundai i20 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Hyundai i20 leasing - oferta, na której się nie zawiedziesz

Poszukujesz dynamicznego, nowoczesnego i taniego samochodu miejskiego, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji? Zapoznaj się z naszą ofertą! Hyundai i20 leasing z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Bo satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Właśnie dlatego leasing Hyundai i20 może być w pełni dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i ograniczeń budżetowych. Pozwalamy na swobodną modyfikację nie tylko okresu umowy, ale także wysokości wpłaty własnej czy wykupu końcowego.

Hyundai i20 leasing to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć możliwość korzystania z nowoczesnego auta z salonu, ale nie chcą lub nie mogą przeznaczyć jednorazowo dużych pieniędzy na zakup. Zamiast tego mogą zdecydować się na niskie, comiesięczne opłaty, które pozwolą im na użytkowanie samochodu nawet przez 5 lat. 

Leasing Hyundai i20 - sprawdź wszystkie możliwości 

Co otrzymasz w ramach Hyundai i20 leasing? Dostęp do sprawdzonego miejskiego auta, które na pewno Cię nie zawiedzie. Model i20 jest wyposażony w wydajny i ekonomiczny silnik benzynowy o mocy 100 KM. Dodatkowym udogodnieniem wpływającym na komfort jazdy po mieście i poza nim jest też automatyczna skrzynia biegów. 

Pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym, jak wygląda umowa leasingowa. Sprawdź Hyundai i20 leasing kalkulator i zobacz, jak wyglądają opłaty miesięczne i suma kosztów przy różnych warunkach. W ten sposób bez problemu znajdziesz najkorzystniejsze rozwiązanie i będziesz mógł lepiej zadbać o swój budżet! 

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Hyundai i20.