1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI i30
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

i30

Hyundai i30 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Hyundai i30 wynajem długoterminowy – kompletny kompakt

Hyundai i30 wynajem – dla osób fizycznych i firm. To idealne auto kompaktowe, łączące w sobie przestronność oraz funkcjonalność z nowoczesną stylistyką. Występuje w kilku wersjach nadwozia, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jednakowo jako miejskie auto rodzinne, a także pojemne firmowe kombi. Już na pierwszy rzut oka widać, że stylistyka tego modelu została bardzo dobrze przemyślana.

Wynajem Hyundai i30 – nowoczesna technologia

Hyundai i30 na abonament – najlepszy sposób na jazdę nowoczesnym autem. To auto zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu, które swoim designem potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Przestrzenny wzór przedniego grilla, a także szeroka sylwetka z wydłużonymi lampami w technologii LED, powodują, że samochód posiada stylowy, a zarazem drapieżny wygląd.

Wynajem długoterminowy Hyundai i30 - wszechstronne auto

Hyundai i30 wynajem długoterminowy – najlepszy sposób finansowania. To samochód, który bez wątpienia cechuje wszechstronność. Wiele możliwości personalizacji, a także szeroki wybór wersji silnikowych sprawia, że każdy znajdzie idealną konfigurację, dobraną do swoich potrzeb. Dodatkowo dostępność wielu inteligentnych technologii w modelu Hyundai i30 powoduje, że jest to jedno z najbezpieczniejszych aut w swojej klasie. Ciekawe opcje wyposażenia, takie jak nowy ekran dotykowy z usługą łączności Bluelink oraz Apple CarPlay i Android Auto, umożliwiającymi podłączenie smartfona i wyświetlanie ulubionych aplikacji na dużym ekranie dotykowym, czy umieszczona w środkowej konsoli ładowarka indukcyjna, zapewnią doskonałą komunikację podczas każdej podróży.

Hyundai i30 wynajem – dopracowane auto

Hyundai i30 wynajem – wyjątkowa oferta na carleasepolska.pl. Samochód, który jest dopracowany w każdym szczególe, a dodatkowo na tle konkurencji wyróżnia go 5-letnia gwarancja producenta, bez limitu kilometrów. Dzięki temu możemy być spokojni i cieszyć się życiem, bez obawy o nagłe usterki w aucie, które powodować mogą niepotrzebne koszty.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Hyundai i30.