Hyundai i30 - wynajem długoterminowy

Hyundai i30 wynajem długoterminowy – kompletny kompakt

Hyundai i30 wynajem – dla osób fizycznych i firm. To idealne auto kompaktowe, łączące w sobie przestronność oraz funkcjonalność z nowoczesną stylistyką. Występuje w kilku wersjach nadwozia, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jednakowo jako miejskie auto rodzinne, a także pojemne firmowe kombi. Już na pierwszy rzut oka widać, że stylistyka tego modelu została bardzo dobrze przemyślana.

Wynajem Hyundai i30 – nowoczesna technologia

Hyundai i30 na abonament – najlepszy sposób na jazdę nowoczesnym autem. To auto zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu, które swoim designem potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Przestrzenny wzór przedniego grilla, a także szeroka sylwetka z wydłużonymi lampami w technologii LED, powodują, że samochód posiada stylowy, a zarazem drapieżny wygląd.

Wynajem długoterminowy Hyundai i30 - wszechstronne auto

Hyundai i30 wynajem długoterminowy – najlepszy sposób finansowania. To samochód, który bez wątpienia cechuje wszechstronność. Wiele możliwości personalizacji, a także szeroki wybór wersji silnikowych sprawia, że każdy znajdzie idealną konfigurację, dobraną do swoich potrzeb. Dodatkowo dostępność wielu inteligentnych technologii w modelu Hyundai i30 powoduje, że jest to jedno z najbezpieczniejszych aut w swojej klasie. Ciekawe opcje wyposażenia, takie jak nowy ekran dotykowy z usługą łączności Bluelink oraz Apple CarPlay i Android Auto, umożliwiającymi podłączenie smartfona i wyświetlanie ulubionych aplikacji na dużym ekranie dotykowym, czy umieszczona w środkowej konsoli ładowarka indukcyjna, zapewnią doskonałą komunikację podczas każdej podróży.

Hyundai i30 wynajem – dopracowane auto

Hyundai i30 wynajem – wyjątkowa oferta na carleasepolska.pl. Samochód, który jest dopracowany w każdym szczególe, a dodatkowo na tle konkurencji wyróżnia go 5-letnia gwarancja producenta, bez limitu kilometrów. Dzięki temu możemy być spokojni i cieszyć się życiem, bez obawy o nagłe usterki w aucie, które powodować mogą niepotrzebne koszty.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Hyundai i30.