1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI i30
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

i30

Hyundai i30 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Hyundai i30

Hyundai i30 jest osobowym autem klasy kompaktowej produkowanym przez południowokoreański koncern Hyundai Motor Company od 2007 roku, należącym do segmentu C (klasa niższa średnia). Posiada nadwozia typu hatchback oraz kombi. Charakteryzuje się przyzwoitym spalaniem, precyzyjnym układem kierowniczym, dopracowanym zawieszeniem, bogatym wyposażeniem i wysoką jakością materiałów wykończeniowych. Niezmiennie cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza dzięki Hyundai i30 leasing.

Hyundai i30 leasing - najlepsza oferta tylko w Car Lease Polska

Działamy na rynku motoryzacyjnym i leasingowym od wielu lat i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. U nas zasady są bardzo proste i przejrzyste, także dla leasing Hyundai i30. Klient może sam za pomocą dostępnej na naszej stronie wyszukiwarki dokonać wyboru auta lub skorzystać w tym zakresie z naszej fachowej pomocy. W następnym etapie wypełniamy i składamy wniosek leasingowy, nadzorujemy całą procedurę, informując klienta na bieżąco o statusie sprawy, a na koniec po uzyskaniu pozytywnej decyzji pomagamy uzgodnić dogodny termin odbioru pojazdu w Hyundai i30 leasing.

Leasing Hyundai i30 - za co cenią nas klienci?

Na rynku doceniono nas za niskie ceny, profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Zapewniamy wsparcie merytoryczne na każdym etapie postępowania Hyundai i30 leasing. Dzięki nam proces wymiany aut flotowych przebiega szybko i bezproblemowo. Działamy w imieniu i na rzecz klientów. Oszczędzamy ich czas i pieniądze. Nasz Hyundai i30 leasing kalkulator wylicza przybliżone koszty leasingu w parę sekund.

Car Lease Polska to sprawdzeni doradcy. Zaufało nam setki klientów. Warto z nami wziąć auto w leasing. To się naprawdę opłaca.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Hyundai i30.