1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI Santa Fe
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

Santa Fe

Hyundai Santa Fe - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Hyundai Santa Fe - wynajem dostosowany do Twoich potrzeb

Lubisz duże samochody o odważnym designie? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Hyundai Santa Fe wynajem długoterminowy da Ci możliwość jeżdżenia nowoczesnym SUV-em o niezwykle wydajnym napędzie hybrydowym.

Nasi klienci mogą poczuć pełną swobodę podczas ustalania warunków umowy. Oferujemy okresy wynajmu wynoszące od 1 roku do nawet 5 lat. Możesz dostosować też do swoich potrzeb roczny limit kilometrów, a także zdecydować o tym, czy chcesz dokonać wpłaty własnej. Dzięki temu na pewno uda Ci się skorzystać z oferty Hyundai Santa Fe wynajem na korzystnych dla siebie warunkach.

Wynajem Hyundai Santa Fe to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy nie chcą przywiązywać się do jednego auta ani inwestować dużych pieniędzy w jego zakup. Zamiast tego mogą korzystać przez parę lat z nowego samochodu i wymienić go na inny model po zakończeniu wynajmu!

Wynajem Hyundai Santa Fe - dodatkowe informacje

Hyundai Santa Fe wynajem długoterminowy to kompleksowa oferta, która na pewno Cię zadowoli. Co otrzymasz w jej cenie? Hyundai Santa Fe na abonament to przede wszystkim dostęp do wydajnego i wszechstronnego auta z napędem hybrydowym. Dysponuje ono mocą wynoszącą aż 230 KM, która pozwala na komfortową i dynamiczną jazdę w każdych warunkach. 

Więcej informacji na temat parametrów pojazdów dostępnych w ofercie Hyundai Santa Fe wynajem znajdziesz bezpośrednio na podstronach konkretnych aut. Zachęcamy do zapoznania się z nimi przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Jeśli chcesz skonsultować się z naszym doradcą i uzyskać fachową pomoc, czekamy na Twojego maila lub telefon. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się, by wynajem długoterminowy Hyundai Santa Fe był dla Ciebie w pełni pozytywnym doświadczeniem!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Hyundai Santa Fe.