1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI Tucson
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

Tucson

Hyundai Tucson - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 15

Car Lease Polska

Hyundai Tucson wynajem długoterminowy – auto o ciekawym wnętrzu

Hyundai Tucson wynajem — najlepsza oferta na carleasepolska.pl. Tucson, to auto, którego wygląd zewnętrzny przyprawia o ciarki, ale jego wnętrze jest nieco bardziej konwencjonalne. Wciąż jednak potrafi zaskoczyć dobrej jakości wykończeniami i zaawansowanym technologicznie systemem infotainment. Na szczęście, cały ten styl nie odbywa się kosztem praktyczności. Mierząc nieco poniżej 4,4 m długości i 1,85 m szerokości i jest wystarczająco pojemny dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny (nawet najwyżsi nastolatkowie będą mogli wygodnie siedzieć z tyłu), a przestrzeń bagażowa Tucsona jest jedną z największych w klasie i wynosi 620 litrów.

Wynajem Hyundai Tucson — już bez Diesla

Wynajem długoterminowy Hyundai Tucson – nowoczesny sposób finansowania. To auto, które już nie jest wyposażone w silnik Diesla. Zamiast tego dostępny jest silnik benzynowy i hybrydowy. Hybryda jest bardzo ekonomiczna i świetnie sprawdza się w ruchu miejskim.

Hyundai Tucson na abonament – auto ze sportowym zacięciem

Wynajem długoterminowy Hyundai to sposób na użytkowanie wyjątkowego aut. Hyundai starał się, aby Hyundai Tucson był bardziej sportowy niż wcześniej i z pewnością pozostaje zaskakująco opanowany na zakrętach. Nie jest tak przyjemny w prowadzeniu jak SEAT Ateca, ale jest bardziej satysfakcjonujący w prowadzeniu niż Skoda Karoq. Odbywa się to jednak kosztem jakości jazdy, zwłaszcza że większość modeli Tucsona jest wyposażona w grube felgi aluminiowe.

Hyundai Tucson wynajem długoterminowy – auto dla każdego

Jeżeli potrzebujemy przestronnego rodzinnego SUV-a i chcemy czegoś, co będzie zwracało uwagę, Hyundai Tucson to świetny wybór. Ma eleganckie wnętrze, które jest dobrze wyposażone, a system infotainment jest prawdopodobnie najlepszy w branży. Silnik jest w stanie zadowolić niemal każdego, a modele hybrydowe są tanie w eksploatacji.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Hyundai Tucson.