1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI Tucson
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

Tucson

Hyundai Tucson - leasing

Dostępnych samochodów: 17

Car Lease Polska

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson to samochód osobowy typu SUV produkowany pod południowokoreańską markę od 2004 roku. Jest dostępny z napędem hybrydowym, konwencjonalnym silnikiem benzynowym oraz manualną skrzynią biegów. Stanowi on jeden z najchętniej wybieranych modeli tego typu, a w 2021 roku w Polsce uplasował się na ósmym miejscu pod względem najczęściej kupowanych aut. Warto mieć go w swoim garażu i w swojej flocie, zwłaszcza z atrakcyjną ofertą na Hyundai Tucson leasing.

Hyundai Tucson leasing operacyjny auta - na czym polega?

Leasing operacyjny auta jest bardzo korzystną formą finansowania. Polega on na udostępnieniu przedsiębiorcy do używania samochodu bez przeniesienia prawa własności w zamian za płatność rat leasingowych za leasing Hyundai Tucson. Leasingobiorca ponosi także koszty opłaty wstępnej i ewentualnego wykupu, jeśli zdecyduje się na wykupienie auta po zakończeniu okresu trwania umowy. Kwota raty oraz opłata wstępna mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodu. Hyundai Tucson leasing nie wpływa na zdolność kredytową leasingobiorcy.

Hyundai Tucson leasing w Car Lease Polska

Jesteśmy sprawdzonym doradcą. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, także dla Hyundai Tucson leasing. W swojej pracy kierujemy się etyką zawodową i profesjonalizmem. Dzięki stałej współpracy z dealerami samochodowymi zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny i warunki umowy. Działamy kompleksowo, począwszy od pomocy w wyborze auta, poprzez całą procedurę związaną ze złożeniem wniosku i jego weryfikacją, do jego odbioru. Nasze raty leasingu oraz przybliżoną sumę opłat można poznać, używając Hyundai Tucson leasing kalkulator. To proste i intuicyjne narzędzie oszczędzające czas i pieniądze naszych klientów.

Z nami leasing to tylko formalność. Warto się przekonać, jak prosta może być zamiana starego auta na nowe z Car Lease Polska.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Hyundai Tucson.