1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI i10
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

i10

Hyundai i10 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Hyundai i10 wynajem długoterminowy ekonomia i wygoda

Hyundai i10 wynajem, to najlepsza opcja finansowania. Dzięki niej to niewielkich rozmiarów ekonomiczne i wygodne auto, które cieszy oko, swoją piękną stylistyką każdy może mieć tylko dla siebie. Warto poznać bliżej możliwości, jakie niesie ze sobą ten samochód.

Wynajem Hyundai i10 – małe, zwinne auto

Hyundai i10 na abonament to przykład małego miejskiego samochodu z segmentu A, który wizualnie prezentuje się naprawdę dobrze. Występuje on w dwóch wersjach silnikowych 1.0 albo 1.2. co jest zupełnie wystarczające do sprawnego przemieszczania się w warunkach miejskich. Samochód ten został bardzo ładnie zaprojektowany zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Bagażnik jest niewielki, jednak przy złożonych siedzeniach można uzyskać dodatkową, wygodną przestrzeń. wynajem długoterminowy Hyundai i10, a więc model, który zapewnia także dużą ilość miejsca dla pasażerów na tylnej kanapie.

Hyundai i10 wynajem długoterminowy – zalety auta

Hyundai i10 wynajem – sprawdź ofertę carleasepolska.pl. Hyundai i10, to auto, które ma ciekawie zaprojektowaną deskę rozdzielczą. Zastosowany system multimedialny posiada wiele zaawansowanych funkcji. Dostępna jest tutaj także automatyczna klimatyzacja. Możliwe jest także bezprzewodowe ładowanie telefonów. Dostępna jest także funkcja podgrzewania foteli i kierownicy.

Hyundai i10 na abonament – co warto wiedzieć?

Hyundai i10 wynajem – korzystna opcja finansowania. Hyundai i10, to model, którego atutem jest także niskie spalanie, które w warunkach miejskich wynosi 5,6 litra benzyny na 100 km. Hyundai i10 można polecić każdemu, kto szuka małego i wygodnego miejskiego samochodu. Warto podkreślić także, że auto to zapewnia dobrą widoczność dzięki dużym powierzchniom szyb.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Hyundai i10.