1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI IONIQ 5
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

IONIQ 5

HYUNDAI IONIQ 5 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Hyundai Ioniq 5 - wynajem długoterminowy na Twoich warunkach

Zależy Ci na nowoczesnym aucie, które będzie wydajne i przyjazne dla środowiska? Postaw na pojazdy elektryczne. Dzięki naszej znakomitej ofercie Hyundai Ioniq 5 wynajem długoterminowy teraz możesz zrobić to na naprawdę korzystnych warunkach.

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług, ale elastyczność to najważniejszy z nich. Hyundai Ioniq 5 wynajem może być w pełni dostosowany do Twoich aktualnych oczekiwań i możliwości finansowych. Umożliwiamy modyfikację okresu wynajmu, a także rocznego limitu kilometrów czy wysokości początkowej wpłaty własnej. Na pewno uda Ci się znaleźć rozwiązanie, które zadowoli Cię pod kątem opłacalności. 

Wynajem długoterminowy Hyundai Ioniq 5 jest usługą skierowaną zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Jeśli chcesz jeździć nowym autem, ale nie masz środków na zakup lub po prostu nie chcesz wydawać jednorazowo tak dużych pieniędzy, nasza oferta to najlepsze rozwiązanie. 

Hyundai Ioniq 5 wynajem - sprawdź wszystkie możliwości 

Hyundai Ioniq 5 wynajem długoterminowy to niepowtarzalna szansa na to, by móc skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw oferowanych przez nowoczesne pojazdy elektryczne. 

Hyundai Ioniq 5 na abonament dysponuje napędem na cztery koła i dużą mocą maksymalną. Jest w stanie przyspieszyć do „setki” w ciągu 5,1 sekund, a jego zasięg przy pełnym naładowaniu wynosi ponad 500 kilometrów. Wszystko to sprawia, że podczas jazdy tym autem nie zatęsknisz za tradycyjnymi napędami.

Zapraszamy do konsultacji, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Hyundai Ioniq 5 wynajem. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i postaramy się przygotować usługę w pełni dopasowaną do Twoich wszystkich potrzeb. Postaw na wynajem Hyundai Ioniq 5 i przekonaj się, że warto!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Hyundai Ioniq 5.